Diskuse k článku

Zuzana Roithová: Nestahujme kalhoty daleko před brodem

Kandidátka na Hrad hovoří o škodlivosti předvolebních průzkumů či „úžasné“ éře Zemana a Fischera. Volit bychom dle ní měli jako malý princ.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Výpis zvoleného vlákna.
Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
Foto

Tato osoba z bělobrádkovi antikomunistické
stáje,nemá šanci.Ono na pravé straně je málo voličů a ti se rozprsknou mezi Sobotku,Bobošíkovou,knížete a Fishera...její rýpnutí do krajů a komunistů je klasika KDU...stále se ohánějí tím,že bylo JEN asi 35% voličů-když se ,ale OBJEKTIVNĚ junke do historie kraj.voleb-zjistí,že 35% je NORMÁLNÍ průměr...jenomže oni uspěli komunisté a tak se to okecává-i když je volilo o 100 000 lidí více!Tak  je to.
0/0
9.1.2013 8:42
Foto

Rochovaf 7679483154582

:)
aspoň že jste si dal příznačné jméno :)KDU ve volbách nepropadla, pokud někdo volil KSČM, tak to byly voliči stran jiných, kterých lze zjistit stejným způsobem jako v uvedeném případě - ODS -363 tisíc, ČSSD - 423 tisíc...KDU, pokud budeme počítat za koalice, kde sice tvořili většinu její kandidáti jen poloviční zisk, získala o 15 tisíc víc.Pokud bychom vzali celkový počet hlasů pro tyto koalice, je to dokonce 68 tisíc, a uvědomme si, že mezi volbami vznikla TOP09, která jim jistě nějaké voliče vzala. Takže klidně si tu nadávejte na koho chcete, ale KDU se nemusí narozdíl od tunelářů této země bát.
0/0
10.1.2013 10:32