Diskuse k článku

Zavadilovo odcházení aneb Další kus koláče pro odbory

Jaroslav Zavadil opouští kvůli politice vedení ČMKOS, tedy organizace, která vše ovlivňuje, ale nikdo o ní nic neví.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
Foto

Úplně blbej nejsem
abych nepoznal jak jim to všechno funguje, spojení s ČSSD, odbory jen k tomu aby budoucí vládu ČSSD jen posílili, Pícl, nyní sice náhradník Zavadila, ale jasný socan, na to jen čeká, bude to vlasně jakási kolalice, tak silná, že ovládne i tripartitu. To tedy Babiši nevím, jak si s tímhle poradíš.
0/0
21.11.2013 6:54
Foto

P90a91v78e76l 40M51i84c22h78a36l 9683765373

Pro ruské a podobné zájmy ideální krytí
´89  jen modifikoval přežilé tankové aktivity v účinější. Podobně jako na rusi oligarcha nebo velký papaláš a potom dlouho nic a až docela dole ožebračený lid. Ten se zmákne výletem do Prahy či jinou almužnou hravě. Tu nejde primárně o dárky, lidé chtějí být přirozeně pohromadě, spolu. Stačí jim v tom vhodně na čas bránit a potom dát šanci projevit nadržené sociální a jiné potence. Pokud by odbory fungovaly všedně, třeba právní pomocí proti šmejdům, když mají ty zbytečné miliardy, nebyl by potřebný tlak páry pod kotlem, když třeba lidi zmanipulovat a někam nahnat. Odbory tedy úmyslně pracují s naučenou bezmocí, věru předvoj pracujících. Navíc zdržují v obchodech, když takový odborář platí stravenkama, tedy asi stovkou stravenek, neb má naložené dva vozíky. Počítá se jako za Marie Terezie, papír po papíru, to jim nemohou zavést alespoň desetistravenky? Lépe je odbory nehněvat, podobně jako v evropských dotacích jsou i evropský zájem.
0/0
20.11.2013 21:04
Foto

Pantaleon

Jenom opravím nepřesnost,
Jenom opravím nepřesnost, Falbr nešel rovnou do EP, ale předtím byl mezi lety 96-04 senátorem za obvod Most. Jak se zdá, křeslo v domácím parlamentu je nezbytný mezistupeň. Předstupněm by mohlo být členství v KSČ, ale u Zavadila si nejsem jistý. Jinak samozřejmě souhlas, odbory by měly být transparentní, včetně zveřejňění odměn funkcionářů.
0/0
20.11.2013 18:58