Diskuse k článku

Zakladatel iniciativy Stop tunelům: Buďte aktivní, nejhorší je nihilismus!

Aktivistická „kariéra“ Jana Kvapila nemohla začít symboličtěji. Nahlédl do návrhu územního plánu a zjistil, že místem jeho domu by měl vést tunel.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
Foto

Petrabostlova

Celé je to podfuk.
Celé je to podfuk. Bydlím 24 km od Ústí nad Labem a tu situaci, jak po politické stránce, tak občansko iniciativní, tam znám velmi dobře. Když se před rokem objevilo hnutí Stop tunelům, lidé si všimli té masivní a velmi finančně náročné kampani, která je provázela. Když to porovnali s ostatními občanskými aktivitami, ten rozdíl byl na první pohled markantní. Ne pomluvou tak pojali lidé z Ústí podezření, že za Stop tunelům ve skutečnosti stojí podnikatel či skupina podnikatelů, kteří se zkrátka tentokrát nedostali k lizu. A zkusili proti těm, kteří u lizu byli, něco podniknout. Ne bez zajímavosti také zůstává, že u Stop tunelům stojí také Martin Hausenblas (bývalý TOP 09, dnes lídr PRO kraje do krajských voleb), tento přes noc vyvstavší "protikorupční" bojovník - téměř s mezinárodním dopadem, jak ho líčí média v posledních týdnech. Kterého tu však, světe div se, nikdo z lidí neznal. Do této iniciativy Stop tunelům také tajně jezdí finančník Karel Janeček (majitel soukromé Randákovy rozvědky s názvem Nadační fond proti korupci). Zajímavé je, že o těchto vztazích se všude oficiálně mlčí. A na závěr: Vraťte nám stát, kterého je Stop tunelům také členem, není nic jiného než extremistická organizace. O které ještě hodně uslyšíme. Zvláště od letočního podzimu. (p.s. Závěrem: Ani mě nepřekvapuje, že tento text opět píše O. Koutník. Dvorní pisálek pro Karla Janečka a jeho fond. - A za druhé, by mě nepřekvapilo, kdyby pánové z ČP tento můj příspěvek - opět - vymazali. Oni totiž pravdu hodně, hodně neradi.) 
0/0
19.6.2012 8:41
Foto

J69a62n 81S52c89h11n49e32i61d36e24r 3974928426676

Já jsem vehementně pro to, aby ten Váš příspěvek tu zůstal.
Mrknul jsem se na jeden Váš článek, a užasl jsem. Beru to jako profylaktické opatření, když tu bude viset jasné stanovislo Vás, coby aktivního odhalovatele a potírače všech židozednářskokryptobolševických rejdů. Opravdu mi stačilo, když jsem se o Karlu Janečkovi dočetl následující pasáž:"Prapodivné symboly, které má a používá na každém svém kroku, osoby, s nimiž těsně spolupracuje, lidé, kteří se kolem něho bezprostředně motají. Švejnar, Bakala, Randák, Tůma, osazenstvo prapodivného spolku Lípa – kde vznikla i TOP 09, veskrze tzv. havlisté kompletně. A lidé mající především spojení na americké kruhy. Kolem něho pak přesně cílené a organizované, placené tzv. křoví, které má za úkol dělat mu pozitivní PR masáž snad všude. Hlavně pak na internetu. Lidé to vulgární, sprostí, útoční, manipulující, snad ta nejhorší lůza, na jakou člověk vůbec může natrefit."Fakt se bavím, když si předstvím, jak jste se pobryndala, když se vám ne a ne zdařit napít se z hrnku čaje janečkovsko-satanistickým způsobem:"Naprostým vrcholem je však, když Janeček při focení do již zde vícekrát zmiňovaného březnového čísla Esquire už zcela NEZASTÍRANĚ A OČIVIDNĚ (!) a naplno používá vyslovený a naprosto neoddiskutovatelný, přímo satanský symbol! Je to ona, jen zdánlivě snad nesmyslná, fotografie, kdy se téměř přes celou stránku nechává fotit, jak pije z hrnku čaj. Pravou rukou opět naznačuje písmeno V a levou rukou vytváří ZÁKLADNÍ SATANISTICKÝ PRSTOKLAD! (pozn. Zkuste si tak vypít čaj. Já to zkoušela. Takhle hrníček, takovým krkolomným hmatem, nikdy neuchopíte.)"Proto Vám nevyčítám, že kolegu Koutníka nazýváte "dvorním pisálkem". Soudím totiž, že pomluva od Vás je pro slušné lidi více, než doporučující dopis.
0/0
21.6.2012 13:03