Diskuse k článku

Začíná soud v kauze Opencard: Kde jsou velké ryby?

Je to proklaté dědictví, na něž zatím dojíždějí všichni, jen ne ti, kteří průšvihový projekt před sedmi lety „porodili“.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Výpis zvoleného vlákna.
Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
Foto

Warinski

Toto má být skutečně výsledek
Toto má být skutečně výsledek Vašeho pídění (tedy přesněji, jak uvádítě "České pozice") o příčinách současného stavu vyšetřování,  pane Koutníku ? Znovu opakuji poznámku, kterou jsem zaslal pod  Váš předchozí článek, dájí-li se Vaše "díla" nazvat články, tedy: neměl by se k celé věci vyjádřit přímo Dr. Ondráček, který byl u počátku vyšetřování, může se k celé věci vyjádřit podstatně  kvalifikovaněji, než kdokoliv další ?
0/0
19.5.2013 20:35
Foto

Arny

Pan Ondráček se těžko může vyjadřovat k této kauze na ČP
Pan Ondráček se těžko může podrobně vyjadřovat k této kauze na ČP, když je jako expolicista vázán povinností mlčenlivosti. Pokud je celá kauza tak zpackaná, jak píše pan Koutník, tak jediné, co může pan Ondráček udělat pro to, aby byl před soudem dán průchod právu a spravedlnosti, požádat o zproštění mlčenlivosti a před soudem podat výpověď. Podle toho, co již bylo o kauze napsáno, to vypadá, že s důkazní situací zadokumentovanou panem Ondráčkem si jeho následovník moc hlavu nelámal a sděloval obvinění jako na běžícím pásu.
0/0
20.5.2013 8:30