Diskuse k článku

Za ekologické garance stát zřejmě zaplatí další miliardy

Podle zjištění ČESKÉ POZICE ministerstvo financí eviduje žádosti o navýšení ekologických garancí celkem o dvanáct miliard korun.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
Foto

Pepan25

Mediální masáž
Tento článek beru jako dělostřeleckou přípravu pro Ekotendr II. Přitom jako daňový poplatník se ptám: co udělalo MF pro vyřešení záruk od zrušení tendru? Zdvojnásobilo počet lidí v příslušném oddělení a rozjelo výběrová řízení naplno? Proč ne?
0/0
21.10.2013 19:06
Foto

P39a73v28e18l 46M90i38c40h38a37l 9183915403

... a nafakturovat komunistům
jejich voliči jsou jistě charakteři a na tento stranický fond jim přispějí i komunismu povolní nestraníci. A kdo pujde do koalice, kdo je pustí do vlády.. tuplem, zbyde i na přírodu. Vypadá to tak, že bude třeba ohřívat ornici, protože česká žížala to nezvládá, a žížaly z dovozu (mám chov za kamny) si zatím na zimu nezvykly. Ale jsou skvělé, jednak se umí schovat, jak se něco šustne, jednak jsou mrštné. Chodby budují stabilní a probíhají jimi jako myši. Ornice je potom jako budova a i mladé žížaly se snadno sunou k lepšímu. Pamatuji si jednoho církevního hierarchu na jakési opuštění štaci, jak mne co cizího turistu zřel, po vzoru otce marnotratného syna mi běžel s kopce od fary naproti. Na pozdrav skoro neodpověděl, ale se stařeckou nedočkavostí, aby snad měl čas a život to vyslovit, mi děl: "Až to komunisti prohrajou, nechám je udělat za trest do kostela topení!" Asi tím chtěl omluvit vzhled ruiny toho chrámu, já žil teprve své třetí decenium.
0/0
13.10.2013 23:05