Diskuse k článku

Výbušné loučení Hillary Clintonové: Příště jako prezidentka?

Poslední cesta Hillary Clintonové coby ministryně zahraničí do české metropole nepostrádá symboliku, ale třaskavých témat je také dost.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
Foto

Hdkn

Ruský Temelín + Zeman prezident = TOTALITA
:-o)
0/0
3.12.2012 10:14
Foto

Ctenarcp

Protektorat Böhmen und Mähren
Porovnejte Německo s ČR, tou dírou na peníze EU. A mohlo to tu vypadat jako v tom Německu :-).http://www.zanikleobce.cz/index.php?lang=d&menu=11&okr=3403Dvě technické poznámky. Gaza je něco jako velký Terezín, těžko hodnotit její prosperitu (v izolaci). A Palestinci jsou předevčím Židé. Bohužel, Izrael je zemí, kde je rasismus/nacismus v kombinaci s náboženstvím státní politikou.http://epiphenom.fieldofscience.com/2009/01/shared-genetic-heritage-of-jews-and.htmlhttp://www.sciencedaily.com/releases/2000/05/000509003653.htm http://www.stml.net/text/Populations.pdf http://www.fic.nih.gov/NEWS/GLOBALHEALTHMATTERS/Pages/0210_genetics-israel-palestine.aspx 
0/0
3.12.2012 6:48
Foto

Ctenarcp

The Jewish Century
http://press.princeton.edu/titles/7819.html “The Modern Age is the Jewish Age, and the twentieth century, in particular, is the Jewish Century.” - Yuri Slezkine, in his book “The Jewish Century”, Prof. of History U.C. Berkeley http://windowintopalestine.blogspot.cz/2012/10/the-jewish-oligarchy-running-and.html Americký prezident to bude mít složité.
0/0
2.12.2012 15:16
Foto

K vašemu linku o židovské
oligarchii, Rádio Jerevan zachytilo rozhovor dvou dirigentů:sovětský k britskému: Vy o nás pořád, jací jsme antisemité. Máme v orchestru 23 židů, hrají dobře a příkoří se jim neděláBritský: No, my v orchestru určitě také máme židy. Ale ehm, nemáme je spočítanéProcento židů v americké politice a finančnictví je zřejmé, nicméně omlouvám se za příměr - celkový tón autorky mi připomíná nadávání romky  v teplákách v olezlém domě která gadžům vyčítá, že mají obšancované místní zdravotní středisko (lékař žádný Rom), vyplácení sociálních dávek (žádný Rom), banku....atd.    Pokud autorce vadí židé kde onde, měla by prosadit poměrné zastoupení či primární selekci jak ji známe z býv.CCCP. V občance bývalo  "jevrej"..."mordvin"... a podle toho s lidmi jednali. Brežněv byl tuším právě Mordvin, hospodářské výsledky CCCP nekomentuji. Ještě poměrněji to měli nacisté (100%:0%)Je těžké komentovat míru demokracie a hospodářské výsledky Izraele a Palestiny, bezedné  a zcela bezvýchodné to díry na EU a US peníze (a arab. flinty) jejíž reprezentace dotace peníze nezakrytě vyžírá (EU to nechce vidět), zbědovaná a indoktrinovaná (slabé slovo) ulice žije nenávistí k Izraeli, aktuálně za to, že jim "otrávil" Arafata.
0/0
3.12.2012 1:07
Foto

Urvisu

Na Hillary Clinton v prezidentské funkci se těším, v její kanceláři najde práci zcela jistě nějaký americký sionista s mrštným jazykem :)
0/0
1.12.2012 10:47