Diskuse k článku

Volba Miloslava Kaly prezidentem NKÚ nepřekvapila

Díky dohodě ČSSD a ODS poslanci zvolili šéfem Nejvyššího kontrolního úřadu dosavadního viceprezidenta. Vládní koalice svého člověka nenašla.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
Foto

Vladimir1950

Ano,správná volba,ale..
Ano, volba Kaly je správný krok,ale že to trvalo..Faktem je, že byl první,kdo upozornil na "přešlapy" svého stranického kolegy Dohnala, který byl bezesporu tím nejhorším prezidentem NKÚ. Jen se pokusím věřit, že dosáhne kvalit prvního prezidenta NKÚ Voleníka, který byl respektován všemi stranami, byť byl nominován ODS, ze které vystoupil když získal funkci. Kalovi přeji vše jen dobré, ať se mu daří a naplní heslo, mnohdy zprofanované současnými vládními politiky: "Padni komu padni"..Dobrý článek.
0/0
20.3.2013 8:21
Foto

Ondráček Zdeněk

Správná volba
Pana ing. Miloslava Kalu osobně znám, vnímám jej jako odborníka a opakovaně jsem uvedl, že právě on by se měl stát prezidentem NKÚ. Svoji odbornost dokázal za poslední rok, kdy NKÚ řídil z pozice viceprezidenta hned několikrát.Teď ještě, aby se mu podařilo získat přislíbené finanční prostředky a dořešit sídlo NKÚ. Nákup bývalého sídla Sazky se jeví jako vhodná investice a NKÚ by získalo vlastní reprezentativní prostory. Snad se ministr financí Miroslav Klousek nyní nezachová jako ublížený uličník a nebude se snažit nového prezidenta vychovávat (a že to pan ministr umí). Čas rychle běží a nájemní smlouva v paláci TOKOVO se blíží svému konci.
0/0
20.3.2013 6:25
Foto

Hell

V rámci politického handlu mu
V rámci politického handlu mu tam mafie přidělila Horníkovou.
0/0
20.3.2013 22:48