Diskuse k článku

Václav Klaus není Chuck Norris

Pokud exprezident nechce, aby o něm kolovaly vtipy jako o hrdinovi akčních seriálů, měl by si politický comeback dobře rozmyslet.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Výpis zvoleného vlákna.
Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
Foto

M87i66l42a94n 10J41á27n25s37k96ý 7288809478639

Není to jen přání autora?
V posledních dnech se přetrhl pytel s mediálními výstupy, které už předem zatracují projekt nového vstupu VK do aktivní politiky. Podle mého skromného názoru má nicméně tento projekt velmi reálný základ.  Opírá se o silnou skupinu pravicových (a snad překvapivě i středových) voličů, kteří nechtějí volit současnou ODS ani  TOP09. Domnívám se, že u těchto voličů nedokázala ani stále pokračující masivní mediální kampaň zdiskreditovat VK (že by "overkilling"?). Nová strana tak má reálnou šanci na získání 10 až 15% hlasů a je jedinou šancí na vytvoření protiváhy proti levici ve sněmovně.
0/0
28.8.2013 6:21
Foto

obávám se, že máte pravdu
když se vezme že část společnosti věru ehm není moc inteligentní, mohlo by na sebe KlausoBoBo natahnout dost frustrátů a  primitivů. Již dnes je slyšet - "do Klause všichni šijí, asi z něj mají syčáci strach".KlausoBobo by na sebe mohlo kromě Šťastných Béček natáhnout i notorické antiNěmce (lépe, než Zeman který sudetoněm. kartu použil před volbami ale jako prezident již jí nemá zapotřebí)  antiRomy, antiintelektuály, antiAmeričany, antiEvropany...Klaus i BoBo přece mají řešení.   
0/0
28.8.2013 9:09