Diskuse k článku

Území střetu nacismu a komunismu: Historie krvavější než thriller

Byli bychom schopní stejných zvěrstev na druhém jako oba totalitní režimy v Rumunsku, Polsku, na Ukrajině, v Bělorusku a baltských státech?

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Výpis zvoleného vlákna.
Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
Foto

Josef Novak

V podstatě se jednalo a stále
V podstatě se jednalo a stále ještě jedná o genocidu Slovanů ze strany sionismu¨! Židobolševiky zplodil Rockefeller se švýcarskými  soudruhy a německým císařem. Jeho Standard oil /Exxon, Chevron, Mobil/ . Alfonse Rothschild , jeho ropa z Batumi , byl největším konkurentem Rockefellera . Výsledkem byla podpora Rockefellera a Německa židobolševikovi Leninovi a následně grizínskému židovi Džugašvilimu .
0/0
29.12.2013 10:36
Foto

Josef Novak

Rothschildové, přes svoji
Rothschildové, přes svoji otevřenou prosionistickou a prožidovskou rétoriku, nepřestali se svojí podporou ruského režimu a ekonomických aktivit v rámci antisemitského Ruska. V r. 1895 Rothschildové, tehdy jedni z hlavních světových producentů a distributorů ropy, “zašli až tak daleko, že spolupodepsali dohodu s konkurenčními producenty – včetně americké Standard Oil (zájmy Rockefellerů) – aby si rozdělili světový trh. Nikdy nevstoupila v platnost, patrně díky opozici ruské vlády.” V r. 1902 Rothschildové “vstoupili do spolku s Royal Dutch a Shell (z nichž se později stala jediná globální společnost), aby vytvořili Asiatic Petroleum Company pro těžbu na polích jižního Ruska.”(10)Počátkem 20. století představovali Rothschildové primární ropné zájmy v Rusku, na druhém místě po Rockefellerech. Jak probíhala industrializace, podmínky se pro velkou většinu Rusů zhoršily. To spustilo protest a nepokoje a “sám mladý Stalin vedl agitaci proti kavkazskému ropnému průmyslu obecně a Rothschildům konkrétně. Masové akce pracovníků v ropném průmysl v Baku (hlavním ruském ropném poli) v r. 1903 byly jiskrou, která zažehla první generální stávku na celé ruské pevnině.” To tehdy spolu s ruskou prohrou v rusko-japonské válce r. 1904 a dalšími protesty vedlo k revoluci r. 1905. V následujících letech Rothschildové prodali své ruské ropné zájmy Royal Dutch Shell a získali tím výrazný akciový podíl na této mezinárodní ropné společnosti. A dál už to znáte....." Hitler a Stalin, nástroje Rockefellera a Rothschilda v boji o ekonomickou nadvládu na Ruskem a Sibiří.....
0/0
29.12.2013 10:39