Diskuse k článku

Usiluje Rusko o další světovou válku?

Alexander Dugin, hlavní ideolog ruského nacionálního bolševismu a Putinův Rasputin, prosazuje vítězství Eurasie nad Atlantidou v čele s USA.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
Foto

!!!!!
Už jsem si myslel, že zůstanu sám, ale vidím, že rozum ještě existuje a tleskat Putinovi může jen debil.
0/0
31.3.2014 8:19
Foto

Aeschines

Je pravdou, že
mnoha lidem by Putin pomohl vyřešit jejich vlastní neschopnost. Stejně jako komunista řešil problémy neschopných, mohl by i Putin. Kdyby se komunista bezhlavě nezbavoval schopných a lůzu v rámci možností nechal žvanit, mohl dodnes vládnout. Nálady posledních dní, jsou toho důkazem.
0/0
30.3.2014 23:07
Foto

Josef Novak

Kdo by snad mohl uvěřit jeho
Kdo by snad mohl uvěřit jeho proslov 26.3.2014, že Obamovi, jehož vláda každý den odpovídá za smrt lidí v Afghánistánu, Iráku, Pákistánu, Jemenu, Libyi a Sýrii, byť i špetku záleží na demokracii na Ukrajině. Obama svrhl ukrajinskou vládu, aby tuto zemi mohl dokopat do NATO, vyrvat Rusku jeho černomořskou základnu námořnictva a rozmístit US raketové základny na Ukrajině na ruských hranicích. Obama se vzteká, že jeho plán mu nevyšel, a svůj vztek a frustraci si má v úmyslu vybít na Rusku.Jelikož Washington zachvátila klamná iluze, že US představují idealismus pevně se stavící proti ruské agresi, klam umožněný mediálními presstitutkami, jelikož i Valné shromáždění OSN tak hlasovalo, zrovna tak jako na washingtonských strunkách visící loutkové státy, tak se Washington více nadmul vlastní bohorovností.Se vzestupem té bohorovnosti bude přicházet více požadavků na potrestání Ruska, více démonizace Ruska a Putina, více lží odrážejících se jak ozvěna od presstitutek, užitečných idiotů a loutek, jedna z nichž napsala článek "Usiluje Rusko......". Ukrajinské násilnosti proti ruskému obyvatelstvu se nejspíš spolu s anti-ruskou propagandou zintenzivní. Putin bude možná nucen k obraně Rusů vyslat ruská vojska.Proč jsou lidé tak slepí, že nevidí, že Obama svět žene do jeho konečné války?
0/0
30.3.2014 17:24
Foto

P97e48t16r 77C51h15l91á21d44e17k 2223517234803

Někteří lidé skutečně idioty jsou,
názorným příkladem je tady komsomolec Atila. Jen o jeho užitečnosti lze s úspěchem pochybovat....
0/0
1.4.2014 6:06
Foto

Josef Novak

Přesne tak, Obama, ten
Přesne tak, Obama, ten Nobelům peademaker, bombardující všechno co se nemůže bránit , si už nevidí do huby!Obama nedávno vyhlásil, že washingtonská destrukce Iráku – s až jedním milionem zabitých a čtyřmi miliony vysídlených, infrastrukturou v troskách, výbuchem sektářského násilí, zemí v naprostých ruinách – zdaleka není tak hrozná jako to, že Rusko akceptovalo sebeurčení Krymu. US ministr zahraničí John Kerry ve skutečnosti Putinovi nařídil, aby referendu zabránil a znemožnil Krymcům uplatnit své sebeurčení.Obamova řeč z 26. března v Paláci krásného umění v Bruselu je surrealistická. Překračuje všechny hranice pokrytectví. Obama říká, že Západní ideály jsou ohrožovány sebeurčením Krymu. Rusko, říká Obama, musí Západ potrestat za to, že Krymu dovolilo uplatnit sebeurčení. Návrat ruské provincie z její vlastní vůle ke své mateřské zemi, v níž existovala po 200 let, je Obamou prezentován jako diktátorský, anti-demokratický akt tyranie. (http://on.rt.com/sbzj4o )Zde Obama, jehož vláda právě svrhla zvolenou, demokratickou vládu Ukrajiny a na místech volené vlády je nahradila Washingtonem vybranými loutkami, promlouval o svatých ideálech toho, že „to lidé ve svých zemích mohou učinit rozhodnutí o své vlastní budoucnosti.“ Ale přesně tohle Krym udělal, a přesně tomuhle US puč v Kyjevě odporoval. V Obamově pokřivené mysli spočívá sebeurčení ve vládě uvalené Washingtonem.
0/0
30.3.2014 16:52
Foto

Rem

Udice a háčky
Každý má právo na svůj názor, i pan Joch, že. Ba dokonce i veřejně jej prezentovat...Jen bych k článku dodal jednu staletími osvědčenou pravdu: "Chceš-li nepřítele, musíš si jej stvořit."Doporučuji shlédnout toto (Obamův trapas na summitu v Haagu 25.3.2014):https://www.youtube.com/watch?v=mVFrdWIs2LIPáni političtí komentátoři, kdo se chopí péra a něco štěpného napíše?
0/0
30.3.2014 15:01
Foto

T. Sauer

Tomas S.
Za prvé, Obamovi v USA se tleskat povinně nemusí narozdíl od Vladimíra P., kterému v Rusku tleskají skoro tak vehementně jako v KLDR lidé brečí na pohřbech velkých vůdců. Za druhé, pokud jsem dobře viděl, tak v sále měla drtivá většina lidí v rukou pera a desky s papíry nebo diáře, takže tleskat mohli jenom stěží. Ale jinak rem dobrej pokus:)
0/0
31.3.2014 17:19
Foto

Hlavně bychom neměli skákat na udičku
ideologickým manipulacím, které tady předvádíte. Blábolit o Topolánkovi v souvisloti s vykrádáním energetiky v ČR a nezmínit Paroubka a Bursíka a jejich tunel století s podporou tzv. oze, nemluvě o dalších levičáckých zlodějinách může skutečně jen jedinec s rudým výplachem mozku. Nemluvě o tom primitivním slintu na Singrovo téma, rozšířeném hlavně mezi ekonomickými analfabety a tupými populisty z levice. Mimochodem domníváte se, že bez "nejtajnějších informací" si nelze udělat obrázek? Opravdu se domníváte, že lidé žijící v protektorátu si nemohli udělat jasný obrázek o Hitlerovi byť měli omezené informace o tom co všecho se děje ve třetí říši a k tajným infomracím neměli přístup vůbec? Jestli ano, tak jste idiot.
0/0
30.3.2014 14:17
Foto

J93i41ř54í 20B84í63l29e64k 3514369873735

Jedna věc je zajímavá...
... že tihle "jestřábi" jako je Joch ani na okamžik neuvažují o tom, jak situaci vyřešit smírně, anebo jak udělat nějaký kompromis."Rusko se musí zničit, nesmíme ustupovat, jsou to nepřátelé,..."zkrátka buď bude po našem, nebo bude boj! Takoví lidé rozumí jen síle, dohody neplní, protože to je známka slabosti a domluvit se s nimi nedá - je možné se jim buď podřídit, nebo je převálcovat.No, a Putin plní jejich poptávku přesně podle zákona trhu :-) Dělá si co chce, protože "ustupují jen slabí"Je nabíledni, že to skončí válkou, ale ne z Putinova rozmaru :-(
0/0
29.3.2014 20:33
Foto

J93i14ř95í 28B33í20l51e10k 3244479373725

Opět blábol - co taky čekat, že?
Je prima, že autor četl Mein Kampf a dokonce i bludy nějakého kašpara (Dugina) - je třeba se vzdělávat ;-) Předpokládám, že také četl Velkou šachovnici od Brzezinského - měl by tedy vědět, že podobné "plány chorého mozku" nejsou mezi poradci ničím výjimečným. Paradoxní je, že velmoci se podle myšlenek uvedených v těchto knihách opravdu chovají, což je přirozené, když je napsali poradci prezidentů, že?Rád bych tady citoval Brzezinského: "Ukrajina je jen předkrm, hlavním chodem je Rusko" - o čem to asi tak ten člověk mluví??? Na to by se měl Joch zeptat někoho inteligentnějšího, když mu to nedochází svépomocí a píše tady bludy jako "ve službách globálního impéria řízeného z Moskvy" :-DTakže na jednu stranu je Rusko rozvojová země, politicky, vojensky i ekonomicky slabá - pouhá regionální velmocička... a na druhou stranu vládne globálnímu impériu, které chce rozpoutat třetí světovou válku :-DJá bych ty kydy normálně ani nečetl, ale vždycky mě to pobavíBTW, globální impérium existuje jen jedno a Rusko je předposlední hrází před jeho ovládnutím planety.Zkrátka jak psal už Orwell v 1984 : "Lež je pravda, otroctví je svoboda, atd.To mi připomíná - i lidi jako Joch uznávají, že na Ukrajině a v Pobaltí je to samej nácek (ano, mají s Ruskem špatné zkušenosti, chápu), ale jedním dechem dodává, že Rusko buduje nový nacismus a v Reflexu (to je megažumpa) dali na titulní stránku hajlujícího Putina :-) To by si musel se soudruhy v Pobaltí asi padnout kolem krku, ne?Zkrátka "rozkaz zněl jasně": vymyslet sebevětší volovinu (příště napište, že Dugin je satanista a pořádá černé mše za ovládnutí světa) a tu pořád opakovat na co největší ploše veřejného prostoru...Joch plní zadání na jedničku, a proto má tolik prostoru v médiích, zatímco např. Šarapatka si už neškrtne - ten to může vykřikovat tak maximálně doma do trouby :-)
0/0
29.3.2014 20:23
Foto

Elwoodblues

k tomu
"globální impérium existuje jen jedno a Rusko je předposlední hrází před jeho ovládnutím planety" - proč by mi toto ovládnutí mělo vadit? Já bych se rád považoval za součást tohoto impéria, hodnoty, které představuje jsou mými hodnotami. Ty ruské, tj. svrab a neštovice, nikoliv.
0/0
31.3.2014 19:19
Foto

Necris

jste
ukázkový výtvor americké propagandy. Nebýt Stalina, který byl praktik tak dneska vládne Velkoněmecká říše nejen Evropě ale celému světu. Trockij byl šílenec a Lenin ideolog zaplacený Západem na rozvrácení Ruského impéria. Zničení Ruska by se zdařilo nebýt jednoho mazaného Gruzínce který západním mocnostem udělal velkou čáru přes rozpočet.Vyhnívání ano, každý režim založený na expanzi když narazí na její limity tak začne vyhnívat. To samé je nyní se západním kapitalismem který přežil další období jen díky drancování států RVHP. Jenže současné Rusko vystavilo v Evropě další expanzi tvrdou stopku. Jistě, peníze ze západu proudily do Ruska, jenže tento kapitál vzápětí unikal zase ven, takže kromě pár jedinců z toho nikdo nic neměl. Takže jim nakonec nezbylo nic než si peníze poctivě vydělat, což se stalo a půjček se zbavili. Pomoc Západu Rusku byla vždy dvousečná a často přinesla víc škody než užitku.
0/0
29.3.2014 19:42
Foto

Karelli1

jste
ukázkový případ ruské / sovětské propagandy. Nic dalšího dodávat netřeba.
0/0
29.3.2014 20:36
Foto

Blábolíte nesmysly
Na drancování evidentě trpí váš mozek nikoli bývalé státy RVHP. Ano ty byly drancovány - v dobách kdy je ovládal sssr. Čssr muselo za ceny, které ani nepokryly výrobní náklady dodávat do sssr mnoho produktů (uranem počínaje lokomotivami konče), a to se samozřejmě netýkalo jen čssr. Z polska byla před olympiádou v moskvě vybrakována takřka celá zemědělská produkce, to následně vedlo k hyperinflaci. Samotné rusko drancovali jen a pouze bolševici, a to jak před rozpadem sssr tak po jeho rozpadu. Pomoc západu rusku byla nezištná a v 90. letech to nebylo poprvé kdy západ tahal rusko ze sraček, do kterých se dostalo přičiněním svých vlastních vládců.
0/0
29.3.2014 21:28
Foto

Stalin
byl největším zločincem všech dob a nebýt jeho, tak by válku s Německem přežilo o 10 milionů Rusů více. Navíc kdyby neotálel s dohodou se spojenci a požádal o otevření druhé fronky dříve, mohla válka skončit již v roce 1944. Prosral co mohl, jen proto že věřil Hitlerovi, jako svému spojencí. Zdecimoval Poláky, když se začali trochu Němcům bránit napadl je z druhé strany a s Ribentropem si připíjel na vítězství. Tou čárou přez rozpočet bylo hlavně zbrojní úsilí SSSR po skončení války a obrácení sil proti západu s cílem rozšířit vybojované imperium na celou Evropu. Československo jako součást tohoto imperia na to doplatilo nejvíce a pozůstatky si nese dodnes.
0/0
30.3.2014 13:29
Foto

T. Sauer

Tomas S.
Necris, jestli je v diskuzi někdo ve službách něčí propagandy, tak vy to jste zcela určitě nebo si to po sobě nečtete? Je vyloženě k smíchu osočovat ostatní a zároveň se projevovat obdobným stylem jenž sám napadám, byť v jiném gardu.
0/0
31.3.2014 17:16
Foto

S80y90l87v69a 43V25a96n79ě51č32e95k 52Š51a81u22e83r85o22v98á 1770142469500

Vítězství Eurasie nad Atlantidou lze dosáhnout podporou
....A že to u nás, pane Jochu, docela hezky funguje, co ?
0/0
29.3.2014 19:26
Foto

autor narozdíl od tebe není úplný blbec
O rozšíření revoluce šlo naposledy leninovi. Satrapům jako stalin, chruščov nebo brežněv šlo jen o upevnění a rozšíření moci. Východní blok se nedemontoval a už vůbec ne řízeně. Východní blok od samého počátku své existence zevnitř vyhníval a ekonomicky se destruoval. Stačilo aby se do čela západních mocností dostal někdo dostatečně cílevědomý a s jasnou vizí, jako třeba Ronald Raegan a bylo vymalováno, východní blok se zhroutil jako domeček s karet. A to tak efektivně, že západ najednou musel tahat rusko z totálních sraček. Bez ekonomické pomoci západu by se nerozložil jen východní blok a sssr ale i samotné rusko. Bohužel putin neví co je to vděčnost a jako vzteklý pes se rozhodl zakousnoust se do ruky, která rusko krmila. Známo je mnoho přísloví, na tento případ lze aplikovat pouze pro dobrotu na žebrotu.
0/0
29.3.2014 18:13
Foto

Necris

autor
slepě přijímá falešnou americko-britskou představu jakéhosi vítezství nad Ruskem což je nesmysl na druhou. Nedošlo k žádné porážce, ale k uznání faktu že rozšíření revoluce stávájícím stylem je nemožné tak se Východní blok odshora řízeně demontoval. Takzvané sametové revoluce byly udělány tak aby to vypadalo že impuls přišel odzdola a většina této myšlence uvěřila.Rusové ale skočili na herecké umění amerických představitelů o rovném jednání a těžce na to doplatili. Možná měl Gorbačov a Jelcin dobré úmysly, jenže jak je známo tak cesta do pekel je také dlážděna dobrými úmysly.
0/0
29.3.2014 17:39
Foto

K13a25r33e88l 70V86y48š61a55t14a

Tisíce let se memění scénář boje
o světovládu. Většina slavných, vyzdvihovaná historií, je slavná krutými dobyvatelskými činy, nesmlouvavým vyhlazováním protivníků a kořistnickým přístupem k cizímu majetku. Uhlazenost moderní doby stejně nedokáže zakrýt současné úplně stejné choutky ovládající hlavy států a mocenské skupiny jako vždy v minulosti. Možná, že je přítomnost trochu zmatená tím, že ne vždy je v čele agresivní mocnosti jediný vůdce, ale loutka ovládaná z pozadí. To je ten kontrast mezi Obamou a Putinem, Obama je řízen, Putin řídí. Ale princip je stejný, zdevastovat zatím diplomaticky, mediálně, ekonomicky protivníka který se nepodřizuje, když selže "ratolestní nátlak" klidně se vyvolá válečný konflikt. Pokud bylo rozdělení jednoduché na východ a západ, síly byly celkem vyrovnané, patová situace ke štěstí lidstva zaručovala mír. Rozvrat východního bloku a nástup slabého Jelcina upokojil USA a rusáci se stali jedni z největších kamarádů západu. Sladká příchuť budoucích zisků z ovládnutí velkého ruského trhu, plného surovin, vyhládlých spotřebitelů, přinášela příslib velkých zisků. No a stal se prů..., najednou se objevil Putin, samčí typ, veliký vůdce s jasnou vizí, osobnost kterou Rusové potřebují a milují. Během pár let ozdravil ekonomiku a síla Ruské federace začala znepokojovat dosud neotřesitelné postavení vítěze studené války. Stratégové řídící americké prezidenty se začali připravovat na budoucí konflikt. Strhnout všechny státy kolem Ruské federace pod svůj vliv, ekonomicky je ovládnout a osadit vojenskými základnami. Ale jako už několikrát se dlouhodobě převažující mocnost ovládající svět svojí velmocenskou politikou dostala do řetězových konfliktů, z nichž vychází vyčerpaná a nevítězná. V okolí sílí další sekupení států, velkých ekonomik v budoucnosti které je třeba oslabovat, usměrňovat a ovládat. I když se to bude mnohým zdát nepravděpodobné, pro USA je i zatím slabá rozhádaní nefunkční EU v budoucnosti možný ohrožující element. Proto ta neustálá snaha zahltit ji množstvím ekonomicky slabých států potácejících se před bankrotem. A to je příčina tlaku na přimknutí se Ukrajiny k EU, dostat své základny co nejblíže k Rusku a oslabit EU dalším velkým parazitem.Proto nadpis článku je z mého hlediska hloupost. Že má Rusko jakéhosi politologa, totálního magora, není nic zvláštního, i druhá strana se takovými pomatenci jenom hemží, že pane Jochu.
0/0
29.3.2014 17:31
Foto

Všichni už tady dávno vědí,
že jsi zahořel teplou láskou k alfa samci putinovi a je tedy pochopitelné, že na něj koukáš skrz růžové brýle a realita ti naprosto uniká. :-) Dovol tedy abych ti vyjasnil několik faktů. Putin opravdu ale opravdu nic neozdravil, ruská ekonomika dnes zcela závsila na exportu surovin stejně jako kterákoli rozvojová země středního východu vydělala na vysokých cenách ropy a plynu. Putin udělal jediné - pořádně si nakrad (40 mld USD) a vyhnal většinu zahraničních investorů, protož věděl že ti na rozdíl od oligarchů nemusí skákat jako on bude pískat. To je důvod proč je dnes rusko rozvojová ekonomika závislá na exportu surovin. Oligarchům dovolil dělat to samé co za jelcina pokud budou svolní držet hubu a krok. Ti co k tomu svolní nebyli, skončili za mřížemi. Protože putin ví, že rusku vzhledem k novým zdrojům plynu a ropy teče do bot, rozhodl se zahrát vabang. Jen aby si udržel zbytky vlivu v Sýrii podporoval masového vraha asada. Důsledkem tohoto jednání jsou miliony uprchlíků a statisíce mrtvých. Na ukrajině se snažil udržet vliv korumpováním vládnoucí garnitury. Nejdřív to byl kučma, který nechal vraždit novináře a následně bývalý gangster janukovyč. To, že v rusku je plno totálních magorů není nic divného. DIvné je, že ten magor je prezidentův poradce. No na druhou stranu sám prezident je takřka stejný magor, takže čemu se divíme. V jednou máš pravdu, druhá strana se podobnými pomatenci jako ty jen hemží, naštěsí do médií mají přístup jen formu idiotských komentářů k článkům, ze kterých se můžou vzteky posrat. :-)
0/0
29.3.2014 17:57
Foto

Josef Novak

jojo , jsou to hruzostrašní
jojo , jsou to hruzostrašní bojovníci s modrou knížkou! :-D
0/0
29.3.2014 17:01
Foto

Josef Novak

Co ta EU kuča v Bruselu může
Co ta EU kuča v Bruselu může jenom stát? :-D 30 stříbrných ????
0/0
29.3.2014 16:17
Foto

Josef Novak

Udivující zpráva připravená
Udivující zpráva připravená ruským Ministerstvem zahraničních věcí přinášející přehled aktivit ministra zahraničí Sergeje Lavrova na jeho dnešní schůzce s americkým státním tajemníkem Johnem Kerrym v Haagu na Summitu o jaderné bezpečnosti odhaluje, že prezident Obama je stále ještě „v šoku“ poté, kdy mu Rex Tillerson, tajemník, předseda a generální ředitel korporace Exxon Mobil dal příkaz, aby buďto dovolil připojení Krymu k Rusku, anebo mu hrozí „okamžité domácí politické zničení“. ................. Takže za připojením Krymu je ExxonMobil aby ziskal právo těžby v šelfu Krymu , kterou do té doby měl Chevron a Shell od Kyjeva.... to jsou věci!! :-DD
0/0
29.3.2014 15:09
Foto

Josef Novak

jojo, to jsou takový všichni
jojo, to jsou takový všichni Havloidi! Humanitárně rozbombardují všechni a všechno, dokud nebudou žrát jejich bruselské dobrosračky!
0/0
29.3.2014 13:27
Foto

Lubo
házíte perly sviním a navíc, dojdou li jim argumenty začnou Vás urážet.
0/0
29.3.2014 12:35
Foto

Josef Novak

A Ukrajinci nakonec poznají
A Ukrajinci nakonec poznají kdo je lump...MMF přislíbil Ukrajině 14-18 miliard dolarů, ovšem za velmi tvrdých podmínek. Kam vstoupí MMF, tam zůstává pouze spálená země. Navíc velká část peněz půjde na zaplacení dluhů za dodávky ruského plynu, protože Rusové nyní chtějí světovou cenu. Podmínkou MMF bylo zvýšení ceny plynu pro domácnosti o 50 %. Tato podmínka byla již splněna. Od 1. května 2014 se plyn domácnostem zdražuje. Dalším krokem je snížení již tak mizerných penzí na 50 %. Cesta Ukrajinců do EU podle MMF něco stojí, hlavně ty nejchudší.http://www.eeas.europa.eu/ukraine/csp/02_06_en.pdfA Putin nemusí dělat vůbec nic, sami Ukrajinci se připlazí, zmrzlí a hladoví....Krize na Ukrajině je nejvážnější geopolitický problém od Studené války.Ne, to není. Ani se tomu neblíží. Je to obrovsky mnoho povyku pro pozoruhodné nic, při kterém si Západ vedl opravdu velice uboze.Nikoliv nejmenší ,mezi katastrofálními důsledky reakce těch našich bezhlavých slepic, je ta, kterou uvádí Christopher Booker, zvýšili jsme pravděpodobnost, že Ukrajina se rozdělí na Východ a Západ. Ta ekonomicky produktivní Východní Ukrajina, kde je veškerý těžký průmysl, samozřejmě skončí u Rusů. A hádejte, kteří idioti budou z dluhů vykupovat Západní Ukrajinu, ten ekonomický proutěný košík, kterým všechno jen proteče…
0/0
29.3.2014 10:29
Foto

Avanti

Zkoušel jsem to upravit,
Zkoušel jsem to upravit, ovšem tváří se to jako prázdný komentář. Zjevně programátor stránky odvedl práci jen tak napůl.
0/0
29.3.2014 9:59
Foto

Avanti

Nebudeš míti bohů přede mnou
Nebudeš míti bohů přede mnou Willi Wimmer v rozhovoru s KenFM o Ukrajině, USA a válce v Evropě - See more at: http://www.blisty.cz/art/72695.html#sthash.l4jkxgm7.dpufNebudeš míti bohů přede mnou Willi Wimmer v rozhovoru s KenFM o Ukrajině, USA a válce v Evropě - See more at: http://www.blisty.cz/art/72695.html#sthash.l4jkxgm7.dpufNebudeš míti bohů přede mnou Willi Wimmer v rozhovoru s KenFM o Ukrajině, USA a válce v Evropě Wimmer: Protože, a mohu se opět odvolat na Helmutha Kohla když se vrátil z Washingtonu, to byl od počátku americký přístup vyjádřený tím slavným výrokem, že my jsme vyhráli třetí světovou válku, Rusové ji prohráli. My je za partnery nepovažujeme a teď se do nich pustíme.Ten poslední, pro koho to bylo signifikantní byl Chodorkovskij. Nesmíme zapomenout, že to nebyl jen americký supervědec Jeffrey Sachs, který svými revolučními představami o hospodaření přivedl v devadesátých letech ruské hospodářství na dno, ale že v letech 2005, 2006, 2007 měl být ruský potenciál nafty a zemního plynu vydán do New Yorku. A to je spojeno s jménem, které jsem právě zmínil.http://www.blisty.cz/art/72695.html Wimmer: Protože, a mohu se opět odvolat na Helmutha Kohla když se vrátil z Washingtonu, to byl od počátku americký přístup vyjádřený tím slavným výrokem, že my jsme vyhráli třetí světovou válku, Rusové ji prohráli. My je za partnery nepovažujeme a teď se do nich pustíme.Ten poslední, pro koho to bylo signifikantní byl Chodorkovskij. Nesmíme zapomenout, že to nebyl jen americký supervědec Jeffrey Sachs, který svými revolučními představami o hospodaření přivedl v devadesátých letech ruské hospodářství na dno, ale že v letech 2005, 2006, 2007 měl být ruský potenciál nafty a zemního plynu vydán do New Yorku. A to je spojeno s jménem, které jsem právě zmínil.- See more at: http://www.blisty.cz/art/72695.html#sthash.l4jkxgm7.dpufWimmer: Protože, a mohu se opět odvolat na Helmutha Kohla když se vrátil z Washingtonu, to byl od počátku americký přístup vyjádřený tím slavným výrokem, že my jsme vyhráli třetí světovou válku, Rusové ji prohráli. My je za partnery nepovažujeme a teď se do nich pustíme.Ten poslední, pro koho to bylo signifikantní byl Chodorkovskij. Nesmíme zapomenout, že to nebyl jen americký supervědec Jeffrey Sachs, který svými revolučními představami o hospodaření přivedl v devadesátých letech ruské hospodářství na dno, ale že v letech 2005, 2006, 2007 měl být ruský potenciál nafty a zemního plynu vydán do New Yorku. A to je spojeno s jménem, které jsem právě zmínil.- See more at: http://www.blisty.cz/art/72695.html#sthash.l4jkxgm7.dpufWimmer: Protože, a mohu se opět odvolat na Helmutha Kohla když se vrátil z Washingtonu, to byl od počátku americký přístup vyjádřený tím slavným výrokem, že my jsme vyhráli třetí světovou válku, Rusové ji prohráli. My je za partnery nepovažujeme a teď se do nich pustíme.Ten poslední, pro koho to bylo signifikantní byl Chodorkovskij. Nesmíme zapomenout, že to nebyl jen americký supervědec Jeffrey Sachs, který svými revolučními představami o hospodaření přivedl v devadesátých letech ruské hospodářství na dno, ale že v letech 2005, 2006, 2007 měl být ruský potenciál nafty a zemního plynu vydán do New Yorku. A to je spojeno s jménem, které jsem právě zmínil.- See more at: http://www.blisty.cz/art/72695.html#sthash.l4jkxgm7.dpuf
0/0
28.4.2014 12:26
Foto

Avanti

Omyl hlupáků z USA, že jejich země vyhrála studenou válku
Nebudeš míti bohů přede mnou Willi Wimmer v rozhovoru s KenFM o Ukrajině, USA a válce v Evropě Wimmer: Protože, a mohu se opět odvolat na Helmutha Kohla když se vrátil z Washingtonu, to byl od počátku americký přístup vyjádřený tím slavným výrokem, že my jsme vyhráli třetí světovou válku, Rusové ji prohráli. My je za partnery nepovažujeme a teď se do nich pustíme.Ten poslední, pro koho to bylo signifikantní byl Chodorkovskij. Nesmíme zapomenout, že to nebyl jen americký supervědec Jeffrey Sachs, který svými revolučními představami o hospodaření přivedl v devadesátých letech ruské hospodářství na dno, ale že v letech 2005, 2006, 2007 měl být ruský potenciál nafty a zemního plynu vydán do New Yorku. A to je spojeno s jménem, které jsem právě zmínil.http://www.blisty.cz/art/72695.html
0/0
29.3.2014 9:53