Diskuse k článku

Ukrajinské otazníky a vykřičníky

Světové dění míří na Dálný východ. A Ukrajina možná jen vskrytu řeší, zda se dát do holportu s dlužníkem, či s věřiteli, píše Jan Schneider.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Výpis zvoleného vlákna.
Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
Boris Mihoň 19.12.2013 21:10

To je článek jako z Rudého

To je článek jako z Rudého práva. Rusko, za celá ta léta, kdy zotročovalo Ukrajinu, decimovaloUkrajince jako národ a zdevastoval tam vše, co se dalo (podoba s Československem, Polskem, Maďarskem a jinými čistě náhodná!), brutálůně vydírá jak Ukrajinu, tak Evropu. A je naprosto samozřejmé, že každý soudný člověk chce žít radši ve svazku s kultivovaným a civilizovaným kolektivem rozumných států, než být vazalem a poslušným slouhou brutálních a primitivních velmocenských choutek mentálně zaostalé ruské společnosti. A taky nechápu, co kdo má s "krachující" Evropou. Až takhle jednou bude "krachovat" Rusko, tak to by chtěla zažít většina Rusů. Každý trochu přemýšlející člověk přece musí jasně vidět rozdíl mezi Západem a Ruskem nebo Čínou. A taky ví, kam našinec (včetně svobodymilovných Ukrajinců) patří. Já Ukrajině držím palce, ať odsud odtáhnou všichni opilí Rusové i se svými barbarskými zvyklostmi a ať se tato země klidně a dle vlastního rozhodnutí přiblíží k vyspělým západním společnostem!
M. Kozák 26.12.2013 10:52

Doporučuji se poučit

Díky Rusku, ale lidstvo vděčí za mnoho spisovatelů, muzikantů a jiných umělců, ale i vědců, kteří obohatili lidský život. možná, že mnozí z nich chlastali, ale to je jejich soukmý problém, ale pro mne je podstatné co vytvořili. A jen na okraj, víte, že mezi těmi zotročovateli byli i Ukrajinci Chruščev, nebo Brežněv. Doporučuji, než začnu pindat, tak si něco přečtu mimo stranické dřisty. Dnes je to už možné Borisi Borisoviči.