Diskuse k článku

Tomio Okamura aneb Takový populismus po česku

Šéf Úsvitu velmi brzy pochopil, že k úspěchu v politice vede nejen dostatečné množství financí, ale zejména příběh, jehož je nositelem.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Výpis zvoleného vlákna.
Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
Foto

Kecálek

Autor článku je profesionální netáhlo:
Jak jinak si "přeložit" jeho CV?: "Vystudoval Evropská studia na Masarykově univerzitě, v současné době pracuje v IEP Berlin (Institut für Europäische Politik). Odborně se zabývá vnějšími aktivitami EU a percepcí národních identit politických stran ve střední Evropě. V minulosti spolupracoval s Mezinárodním politologickým ústavem MU na problematice nacionalismu a národních identit v zemích visegrádské čtyřky." Nikdy nic užitečného neudělal a neudělá.Je velmi pozoruhodné, že tento a jemu podobní krasoduši, se sice nechají živit z peněz lidu (=daňových poplatníků), ale hlas lidu = vox populi a politiky, kteří mu naslouchají rádi nálepkují jako "populismus", nacionalismus, extremismus atd.Vedle iHNUSu, se asi těžko na českém netu hledá taková žumpa profesionálních parazitů, jako je (anti)česká pozice.
0/0
31.3.2014 9:18
Foto

Pepan25

Ad personam?
Nějaký jiný argument než jen ad personam by nebyl, co?
0/0
31.3.2014 19:26
Foto

Filipl

To byste od podobných kreatur
To byste od podobných kreatur internetového prostoru chtěl moc :-)
0/0
3.4.2014 10:46
Foto

Kecálek

K článku se vyjadřují jiní (ostatně i já v jiném příspěvku)
Dotyčný pán je živen z daní těch, kteří generují přidanou hodnotu - tj. jeho "prospěšnost" by měla být ekvivalentní vynaloženým prostředkům - nevím jaké zkušenosti máte Vy - já mám za sebou i řadu let v manažerských pozicích, a bláboliče, který by slepil takový nicneříkající canc bych vyrazil... škoda vynaložených veřejných prostředků na "vzdělání" a "zaměstnávaní" takového "oborníka"...
0/0
6.4.2014 12:49