Diskuse k článku

Think tank Václava Klause by měl vysvětlit, proč dostal mezi věřiteli Key Investments přednost

Dle 72,5 procenta vrcholných manažerů oslovených ČESKOU POZICÍ není správné, že CEP dostal přednost při výplatě klientů Key Investments.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Výpis zvoleného vlákna.
Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
Foto

Judr. Marek Kalina

RE:
Ale samozřejmě., že je zodpovědná pouze KI. Vše ostatní jsou jen drby, které nejsou ničím podložené... Že si někdo něco kupuje je neprokazatelné a tudíž by se ve slušném periodiku takovéto báje neměly objevovat, nebo by aspoň mělo být jasně označeno, že pro to nejsou důkazy...
0/0
13.1.2012 16:20
Foto

Radek Řeřicha

pletete se pane doktore
Tak pozor, to že si někdo kupuje loajalitu hradu je názor můj jako čtenáře. Myslím že i redaktoři mají toto podezření, ale takto explicitně to tu nikdo nenapsal. A mýlíte se v tom, že by se zde takovéto báje objevovat neměli. Že je něco neprokazatelné neznamená že se o tom nesmí mluvit a myslím že transakci by měl vysvětlit jak CEP který je úzce navázán na prezidenta a jeho partu, tak i Key Investments která je také zjevně navázána na prezidenta a jeho partu a kde nechali utopit peníze pražské městské části a která je teď vrací podle velmi zvláštního klíče.  Bohužel se asi nelze domnívat že by si snad prezident a jeho parta + značná část politického establishmentu chtěli pro sebe připravit monstrózní policejní vyšetřování a soudní proces, takže nám, veřejnosti, nakonec stejně zůstanou jen oči pro pláč. Pokud vím tak tato nechutná kauza sahá až po zázračné zbohatnutí geniálního obchodníka Standy Grosse a možná ještě dál. 
0/0
13.1.2012 20:58