Diskuse k článku

Thilo Sarrazin opět provokuje: V Německu je omezována svoboda projevu

Kontroverzní spisovatel ve své nové knize píše, že v zemi je pronásledován každý, kdo se svými výroky odchýlí od hlavního názorového proudu.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Výpis zvoleného vlákna.
Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
Foto

Mis3

Problém
Celý problém neexistující diskuze ohledně sociálně nepřízpusobyvých a imigrantů je o tom, že se na ní nabalí rasisté a náckové všeho druhu a tím vyráží z rukou morální právo konzervativních intelektuálů a kritiků. Z hnědých názorů je totiž většina stejně ostentativně zděšena, jako z muslimských imigrantů a nepřizpůsobivých asociálů. Člověk, který si tak chce vybudovat vlastní názor tak je tlačen do výběru "menšího zla". Po zkušenostech z nacistického Německa je pak stále větším zlem ta hnědá strana.
0/0
27.2.2014 10:25
Foto

Genau!
Přesně!
0/0
28.2.2014 5:52
Foto

Kecálek

Právě to, že názory které nejsou konformní
s EU komunistickým "sociálně právním" mainstreamem jsou téměř automaticky označovány za "extremismus", "rasismus", "nacismus" či alespoň "xenofobii" (u nás existuje "pěkný" novotvar "romofobie" - protože i těm nejtupějším multikulti obhájcům dochází, že označovat negativní vztah společnosti k cigánům za "strach z neznámého" je idiocie, tak vymysleli tento novotvar) je názorný příklad ostrakizace nositelů nepohodlných myšlenek (v Německu je to obvinění z nacismu, na které jsou Němci extrémě citliví), u nás paradoxní obvinění českojaponského míšence z rasismu apodobně.A bohužel, jako všechno špatné, má i tato situace svůj základ v extrémním levičáctví - což je EU forma komunistické idelogie...
0/0
28.2.2014 9:04
Foto

Census

..nepřizpůsob-i-vých...  
..nepřizpůsob-i-vých... Prohraná válka pod vedením A. Hitlera Němce kupodivu nezničila, pár let poté dokonce zažili období nevídané prosperity. Současný trend ale ohrožuje bezprostředně jejich existenci. To si může spočítat každý, kdo se trochu vyzná v demografii a ovládá matematiku alespoň na úrovni prvního stupně základní školy. Tak pak, který systém byl to větší zlo.
0/0
1.3.2014 10:56