Diskuse k článku

Thilo Sarrazin opět provokuje: V Německu je omezována svoboda projevu

Kontroverzní spisovatel ve své nové knize píše, že v zemi je pronásledován každý, kdo se svými výroky odchýlí od hlavního názorového proudu.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
Foto

C56h18á90n 40Š68í49m84a 9634817790988

To jsou teda bláboly.
A i kdyby ne, tak není to důsledek krize, a ne nějaké rasové nenávisti?Otázka zní: Kde je skutečná prapříčina, kterou ještě můžeme změnit?
0/0
16.3.2014 2:17
Foto

Kecálek

A čemu se divíte
"Filosofické" základy EU ideologie jsou marxismus-leninismus - ideologický otec myšlenky EU a Evropské "integrace" byl kovaný italský komunista. Když se podíváte na italský permanentní bordel v politice, ekonomice atd. a přidáte k tomu totalitní ideologii - co Vám asi tak může vzniknout?
0/0
2.3.2014 9:43
Foto

I31v50o 29P23a16t81t59a 9672630952190

Velmi oceňuji Sarrazinovu snahu o rozkrytí záhad naší civilizace
Je to obdivuhodné již z toho důvodu, že budoucí ekonomové se při svém studiu nedozvědí nic o ekonomii rodin. Jak se dívají na sociální problematiku naši tzv. špičkoví ekonomové, je zde: http://sociologie.netstranky.cz/ekonomie-a-socialni-reformy.html Census velmi dobře vystihl ve svém komentáři skutečnost, když mluví o pokročilé formě kolektivní schizofrenie u většiny těchto evropských politiků-parazitů. Stačí porovnat volební program ČSSD se správně provedenými reformami, důchodovou a sociální, které jsou k dispozici ke stažení na oficiálním webu sociální demokracie (!) na adrese: http://www.cssd.cz/soubory/ke-stazeni/reformy-2011/pata.pptx
0/0
2.3.2014 9:31
Foto

Census

..nepřizpůsob-i-vých...  
..nepřizpůsob-i-vých... Prohraná válka pod vedením A. Hitlera Němce kupodivu nezničila, pár let poté dokonce zažili období nevídané prosperity. Současný trend ale ohrožuje bezprostředně jejich existenci. To si může spočítat každý, kdo se trochu vyzná v demografii a ovládá matematiku alespoň na úrovni prvního stupně základní školy. Tak pak, který systém byl to větší zlo.
0/0
1.3.2014 10:56
Foto

Census

Sebevraždu páchá celá Evropa,
Sebevraždu páchá celá Evropa, nejen Německo. Neomarxistický mor se uhnízdil úplně všude. Evropská civilizace se podobá staré dřevěné chalupě, ve které se pomalu, ale nezadržitelně, šíří dřevomorka. Jakákoli racionální a efektivní reflexe je znemožněna, ve jménu čeho, ale opravdu netuším. I komunisti nebo nacisti měli jasné cíle, u těchto kreténů však pravá ruka evidentně nevidí, co dělá ta levá, kromě toho, že si nevidí ani na špičku nosu. Na jednu stranu usilují o totální kontrolu každého jednotlivce (zejména mají spadeno na "střední třídu", na stranu druhou se jim sem valí proudy extrémně nezvladatelných a problematických individuí z celého světa, což jim nejen nevadí, ale ještě to i podporují. Asi nějaká pokročilá forma kolektivní schizofrenie u většiny těchto evropských politiků-parazitů.
0/0
1.3.2014 10:45
Foto

Animas

Stuhr. Turek se pokusil
Stuhr. Turek se pokusil znásilnit 17ti letou dívku běhající v parku. Ta byla kolem 14 hodiny neznámým obtěžovaná , posléze ohrožovaná nožem, a dělal jí urážlivé návrhy.Naštěstí se objevil Němec, Turka napadl a dívce se podařilo vysmeknout a utéct.Lidskoprávnička Kalibová zahájila proti Němci stíhání pro zločin z nenávisti.
0/0
28.2.2014 9:34
Foto

Animas

Buntes Kebabrepublik
před 18 ti hod. Heiligenhaus. 20ti letý Turek naběhl s nožem v ruce do obchodu v Moselstraße." Kde jsou peníze?" , zařval. 46ti letý majitel předstíral že mu nerozumí, načež pachatel utekl.Gladbach. 3 maskovaní mladiství byly zatčeni, když stačili napadnout majitele pizzerie a pejskaře.Gladbach,27.1.2014. v Elisabethstraße byla v neděli napadena 80ti letá paní , pachatel vysoký 165cm jí skočil na záda, strhl ji a okradlLeverkusener, 93letý muž se vracel v poledne s vozíkem z nákupu, u dveří svého domu byl napaden dvěma Turky . Ti ho udeřili pěstí do obličeje a sebrali mu peněženku.
0/0
28.2.2014 9:21
Foto

Kecálek

Právě to, že názory které nejsou konformní
s EU komunistickým "sociálně právním" mainstreamem jsou téměř automaticky označovány za "extremismus", "rasismus", "nacismus" či alespoň "xenofobii" (u nás existuje "pěkný" novotvar "romofobie" - protože i těm nejtupějším multikulti obhájcům dochází, že označovat negativní vztah společnosti k cigánům za "strach z neznámého" je idiocie, tak vymysleli tento novotvar) je názorný příklad ostrakizace nositelů nepohodlných myšlenek (v Německu je to obvinění z nacismu, na které jsou Němci extrémě citliví), u nás paradoxní obvinění českojaponského míšence z rasismu apodobně.A bohužel, jako všechno špatné, má i tato situace svůj základ v extrémním levičáctví - což je EU forma komunistické idelogie...
0/0
28.2.2014 9:04
Foto

Genau!
Přesně!
0/0
28.2.2014 5:52
Foto

Mis3

Problém
Celý problém neexistující diskuze ohledně sociálně nepřízpusobyvých a imigrantů je o tom, že se na ní nabalí rasisté a náckové všeho druhu a tím vyráží z rukou morální právo konzervativních intelektuálů a kritiků. Z hnědých názorů je totiž většina stejně ostentativně zděšena, jako z muslimských imigrantů a nepřizpůsobivých asociálů. Člověk, který si tak chce vybudovat vlastní názor tak je tlačen do výběru "menšího zla". Po zkušenostech z nacistického Německa je pak stále větším zlem ta hnědá strana.
0/0
27.2.2014 10:25
Foto

Ivo.Kodo

haha
V mnoha jiných společnostech by si omezování svobody slova, které spočívá ve vydání knihy s nákladem 100 000 ks, veřejné přednášky a zveřejňováním hlavních kapitol ve dvou velkých periodikách, skutečně nechali líbit :-)
0/0
27.2.2014 8:44
Foto

Kiebitz

Německá úzkost
Závislost na pravidlech, konsensu. Strach ze změn postojů je historicky dobře zakotven, natlakování pečlivě skryté tam nechybí. Není to tak dávno, kdy Německo řešilo problém, jak donutit vystoupit mnohé sociálně závislé, aby podporu přijali. Ač strádali - tedy Němci, ne jiní - pro svou prestiž a postavení to tajili i na úkor dětí. Je to jiné nastavení hranic, debatovat lze, ale ne s vlivem postavení. nechybí extremisté, kteří to mžikem oka namalují na své prapory. A opět, rudé a podobné brigády, byly německy důkladné. Bolestná je německá závislost na cizích, to jim nešlo nikdy, i s totálně nasazenými měli problém, a to byla válka. Vychováni k soběstačnosti mají najednou někoho žádat a někomu děkovat. Nestihli imperium. To Brit zvládne hravě. Dokonce mám pocity, že nemají ani zahradníky kolem domů, vezmou si rukavice a zvládnou to.
0/0
27.2.2014 0:46
Foto

Janh

No, mediální pozornosti se mu
No, mediální pozornosti se mu nepochybně dostalo. Ale jaké, že? Následoval vyhazov z práce, mainstram bil na poplach, Sarrazin se stal vyvrhelem, byť bohatým.Obávám se, že toto není jen "výsada" Německa. Máš jiný názor, než "oficiální" linie, byť není trestný? Tady máš "přes držku", neosocialismus si rozvracet nedáme!Nemusím s každým souhlasit, ale jakákoli ostrakizace je pro mne nepřípustná. Demokracie? Kde? Rád bych se do takové země podíval.
0/0
26.2.2014 23:40