Diskuse k článku

Zpráva civilní kontrarozvědky: Materiál spíše pro historiky

Veřejnost se dočkala. Bezpečnostní informační služba zveřejnila veřejnou část své výroční zprávy za rok 2013. Tento krok totiž následuje až po projednání tajné části zprávy na vládě. BIS uvádí jako svou prioritu aktivity čínských a ruských zpravodajců směřující především do ekonomické oblasti.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času

J. Křivan

rychlejší než autor

Vidím, že se nikdo nežene do diskuze, ani já nemám co bych dodal. Náhodou jsem narazil jak se o zprávě vyjádřili ruští političtí analytici, především k té asymetrii. Tak posílán jen ten odkaz.

http://www.fondsk.ru/news/2014/11/01/chehia-pivo-viski-provokacii-30221.html

0/0
5.11.2014 13:05
Foto

Tatana

Re: rychlejší než autor

dík za odkaz. Mimochodem, z mé 20-ti leté zkušenosti s Rusy i Němci vyplývá, že Rusové přešli rychle z vodky na pivo, Němci pijí pivo stejně jako dřív, ale stejně vypije průměrný Rus víc tvrdého alkoholu, než Němec.

0/0
5.11.2014 17:42

Díky moc pane Skřivánku že Vás slyším,

jsem poněkud unaven diskuzí v našich médiích. Článek je zajímavý o vítězích ve válkách někdy nerozhodují bojující strany, ale to jaké mají spojence. Když se dívám na vývoj světa vidím spirálu. Po 25 letech jsme jeden závit nad rokem 89. Zaslechl jsem na ČRo Plus zajímavý názor Davida Štáhlavského /nevím kam patří ale mluví zasvědčeně/ http://prehravac.rozhlas.cz/audio/3244430 je to od 14 minuty. Já to hodnotím, že nový trhovec z Tržiště se musí předvést , zvláště když kámoš v Bílém domě ztrácí půdu pod nohama. V tom komentáři Štáhlavského je hodně zajímavých narážek pusťte si ho několikrát např. transpondery. Nechci se Vás dotknout žil jsem v matičce 30 let teď s pohledu od Krkonoš se mi to jeví všechno zřetelněji. Jak Vy vidíte Vltavský úprk voličů od šlechty k buržoasii??? Je to prozření nebo vypočítavost? Jak je to s rolí vůdce a mas v dějinách? Čort znajet! Jak se mění /střídají/ historičtí hegemoni? Jednodušší je psát o pussynách, ne?

0/0
6.11.2014 6:57

J. Křivan

Re: Díky moc pane Skřivánku že Vás slyším,

Pane Cermane, únavu s diskuzí sdílím, když zabloudím na lidovky nestačím se divit co admin toleruje. Známkování a zesměšňování oponentů využívá 90% přispěvatelů.

David Šťáhlavský mne upřimně zklamal. Člověk, který si plete 1WW s 2WW a který podsouvá politikům výroky, které nikdo od nich neslyšel je pro mne nedůvěryhodný.

V Obamu jsem vkládal naděje, o ty jsem přišel v okamžiku, kdy nedokázal vyklouznout s pasti z honosným názvem Nobelova cena míru. Predikovat další vývoj po vítězství republikánů nedokážu. Důležitá, poznámka republikánský jestřáb senátor John McCain bude obhajovat svůj mandát až za dva roky.

Pražská kavárna je pseudofenomen a pokračování přestárlé pražské zlaté mládeže z let šedesátých atd, v létě Kytlice, Staré splavy, v zimě Špindlerův Mlýn a Pec pod Sněžkou. Prakticky nepoužitelná hlučná vtíravá emotivní sebestřednost.

Spirále je zjednodušené vysvětlení civilizačních procesů. Není jedna spirála, ale nekonečná množina vzájemně se proplétajících spirál.

A jdu na pivo

0/0
6.11.2014 17:12

Re: Díky moc pane Skřivánku že Vás slyším,

Díky pane Skřivánku.

0/0
6.11.2014 18:41

J. Křivan

Re: rychlejší než autor

Upřimně řečeno, na článku mne nejvíce zaujal ten bonmot o pivu jako sedativu, které ovlivňuje charakter českého lidu obecného, protože hop rád sám s nadsázkou dlouhodobě dávám k dobru.

0/0
6.11.2014 21:15