Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Jak diskutovat?

Příspěvky vyjadřují názory čtenářů. Redakce nemůže ovlivnit jejich obsah. Vyhrazuje si však právo je odstraňovat. Jejich délka může být maximálně 2000 znaků, delší budou zkráceny. Nepřijatelné jsou zejména urážky, vulgarismy, rasismus a neplacená reklama.


  • Příspěvků: 5
  • Poslední: 12.3.2017 13:17
  • Řadit dle: vláken
  • času vložení
Důležitý článek, nevěděl jsem téměř nic

Nerozumím ale moc závěru: "Riziko, že se Francie vydá na nebezpečnou, neprozkoumanou cestu a strhne s sebou ostatní, je však tentokrát velké."

Má snad autor na mysli, že současný stav Francie není "nebezpečnou cestou"?

Volby Francie

Není divu,že žijí na dluh,když US sluha Hollande tu zruší prodej Mistralů,pak mu Indie zruší objednávku letadel.Stejně tak Polsko odmítlo vrtulníky.Až se Francie přestane hrbit před Ušáky tak nebudou dluhy,kde je jejich hrdost?

Příčiny jsou v levicovém extremismu

a životu na dluh, ne ve zmařeném prodeji nějakého pitomého materiálu.

Před USA se Francie nehrbí - naopak, její politika je politikou zrady spojenců. Počínaje Mnichovem a konče Irákem. Odstranění Kaddáfího byl Sarkoziho majstrštyk, navzdory USA, které do Libye nechtěly - a teď miliony Afričanů jsou na cestě do Itálie přes Libyi.

Divné

" U Le Penové vstávají ekonomům vlasy hrůzou."

.

Takže článek začínal tím, jak je Francie ekonomicky v pr... a to celou tu dobu ekonomové mlčeli? Nebo to schvalovali? A LePen ještě nic neprovedla a už jim stávají vlasy hrůzou, Proč v tom vidím zase nějakou kavárenskou sluníčkovštinu.?

Slova, slova, slova

já bych je nechal, ať si zkusí jakýkoliv ekonomický a politický model vládnutí státu, ať se v praxi ukáže , jak to bude ve skutečnosti.

Všichni ti teoretikové, kteří již dnes přesně vědí, co se bude dít, až Francie vystoupí z EU, zavede vlastní měnu, a td....by měli táhnout k čertu. Kdyby to bylo tak snadné, jak ti pánové žvaní, Evropa již dávno mohla být pohádkovým královstvím. Jeden profesor na VŠ nám říkal, " šedá je teorie, zelený je strom života."