Diskuse k článku

Zločinnost se přesouvá do kyberprostoru

Dle zprávy Nejvyššího státního zastupitelství byl loňský rok z hlediska kriminality jedním z nejklidnějších. Pozitivní je stagnace násilné trestné činnosti a pokles národnostních a rasistických trestných činů. Dramaticky roste počet stíhaných policistů.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
J. Jib 4.8.2016 10:46

netlačit tolik na pilu

Pane Koutníku,

pletou se vám dojmy s pojmy. Měl by jste si dostudovat, co je čí náplň práce. Zda policisté vyšetřují a nebo jen dozorují - jak tvrdíte - a také by to chtělo v předvolebním období méně šermovat se závažnými obviněními bez důkazů. Pokud je mi z otevřených zdrojů známo, tak Šlachta odešel demonstrativně sám(!) aniž by bylo rozhodnuto o jeho dalším funkčním zařazení. Přitom jeho blízcí spolupracovníci, kteří měli proti reorganizaci výhrady, ale kteří u policie zůstali, tak ti nakonec získali významné pozice v rámci nově vzniklého útvaru.

Ale chápu, že redakční zadání bylo v tomto směru asi celkem jednoznačné a Váš manévrovací prostor silně omezen.

Dovolil bych si proto doporučit, netlačit tolik na pilu. Z pohledu čtenáře to pak vyznívá poněkud trapně. A to zrovna Vás jsem řadil mezi ty schopnější novináře ČP, kteří se PR-novinařině vyhýbají. Ale chápu, že doba je zlá a složenky musí platit každý...