Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
V. Sobotka 11.10.2020 18:35

...spočívá v odstoupení od fundamentalistického pojetí demokracie a lidských práv, aby demokracie a lidská práva nezničily samy sebe. Samozřejmým předpokladem je zastavení islámské invazivní imigrace. včetně odsunu již imigrovaných islámských radikálů. Protože jinak při jejich současném počtu a porodnosti brzy přečíslí a ovládnou naši demokracii a nastolí svůj islámský fašismus se vším všudy. Hitler nám tedy metamorfoval na kapitalistické a islámské korporace a ti, kteří to vidí, se opět jako za Hitlera a po něm ptají - jak je to možné? Inu, nic jsme proti tomu neudělali.Podobně, jako Evropa nic neudělala proti obsazení demilitarizované zóny Porýní Hitlerem ani proti zpravodajsky zjištěnému vyzbrojování Německa, vše v souladu s Hitlerovou biblí a plánem Mein Kampf.

V. Sobotka 11.10.2020 18:15

Dnešní nebezpečí má také své Hitlery, ale není to jediná osoba, jsou to meznárodní korporace. Dnešní prvé nebezpečí spočívá v neudržitelném způsobu života lidské společnosti, ničící planetu a své životní prostředí. Původcem je neřízený kapitalismis s jeho maximalizací zisku. Osobami jsou hlavní finančníci a bankéři, ovládajíci jednotlivé země a korporace. Druhou hrozbou je expanze od počátku ryze fašistického islámu s výrazným etnickým činitelem, to etnikum totiž ohrožovalo Evropu již 500 let před Kristem. Osobami jsou pod islámem sjednocení imámové. Tím obě nebezpečí nabývají korporátívního charakteru.

V dnešní mediální době vládnoucí korporace ovládají i média a mediální manipulaci, které dosud obyvatelé neumějí odolávat. V demokratickém systému není při fundamentalistickém přístupu k demokracii a lidským právům možná obrana před islámem, který brzy ve volbách přečíslí všechno ostatní a nastolí svou fašistickou světovládu. Nyní již problematická možnost záchrany spočáívá v odstoupe

J. Pleva 11.10.2020 14:04

"...utopit ve vědru s vodou..." by se měla celá řada miminek, jen kdyby se dalo předpovědět, co z nich bude. Jelikož to nejde, měla by se ta řada satanů aspoň pověsit když už je zřejmé, co se z některých miminek vyvinulo. Ale ani to se nedodržuje, v nejlepším případě když už je pozdě...

V. Sobotka 5.10.2020 19:32

Zcela zásadní ale je, koho za takové monstrum považujeme a koho ne. U AB si nejsem jist, ale MZ představuje jednoznačně pozitivní monstrum, má zdaleka nejsilnější mandát a nedosáhl toho způsoby A. Hitlera, nýbrž svými schopnostmi a způsoby pevného demokrata. Pomníky bude mít , bohužel, až dlouho po své smrti, jak je u nás zvykem. Napřed ho musíme za živa ugrilovat.

5.10.2020 6:44

No ted zde mame i jakousi nahrazku za komunismus tj post modernismus a jeho ruzne formy - slibuje take lepsi spolecnost, noveho cloveka ovsem jenom pro ty... (jak to vypada) co se vcas prizpusobi. Vse co bylo vytvoreno drive je spatne a musi byt odstraneno. Pocity jsou dulezitejsi nez logika. Od komunismu a nacku si prevzal "moralni pravo na pravdu", netoleranci a postupnou likvidaci vsech tech, kteri nesouhlasi. Neprizpusobive jedince prozatim nelikviduje fyzicky, k tomu dojde asi pozdeji. :-(

E. Nichtburger 4.10.2020 16:32

Hitler si moc neuzmul, ona mu byla dána (tím chronologicky posledním takovým aktem byl zmocňovací zákon/Ermächtigungsgesetz).

J. Fohl 4.10.2020 14:47

Takovým potenciálních psychopatických monster je v každém národě jistě dost.

Zásadní problém je ovšem, aby elity (a to skutečné elity) musí za každou cenu zabránit tomu, aby se takové typy etablovaly v politickém životě společnosti!

M. Frank 4.10.2020 11:24

Čemu se autor diví? U nás jsou v čele státu také dvě monstra o nic lepší, než byl Hitler.