Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Jak diskutovat?

Příspěvky vyjadřují názory čtenářů. Redakce nemůže ovlivnit jejich obsah. Vyhrazuje si však právo je odstraňovat. Jejich délka může být maximálně 2000 znaků, delší budou zkráceny. Nepřijatelné jsou zejména urážky, vulgarismy, rasismus a neplacená reklama.


  • Příspěvků: 5
  • Poslední: 20.12.2016 21:01
  • Řadit dle: vláken
  • času vložení
bývalá esenbárna a jim oddaní vykukové

bývalá esenbárna a jim oddaní vykukové úspěšně privatizovali a kradli .. dnes tzv. "hospodaří" díky dotacím na obrovitých lánech kdysi úrodných malých políček .. kde byly meze, remízky, studánky u potoků, sady stromoví a život plný zvěře pernaté a spárkaté .. zajíců .. dneska jenom postřikují jedy a obrovité sklizňové stroje a kombajny zničí a "dorazí" hnízda v době, kdy zajíci, bažanti, srny a j.. mají na jaře snůšku vajec v hnízdech na polích mladého jetele .. nebo mláďata zajíců, srnek .. všechno zničeno .. až sem jste to dovedli páni komunisté ..

Je to jedno

Půda degraduje a bez humusu nemá schopnost zadržovat vodu. Z placatých skladů Amazonu a Lego se nenajíme. Bude to trvat století než se vrátí zdraví do půdy. A to ještě musí zmizet velká část lidského hamižného faktoru..

Re: Je to jedno

To se ale mylite. Staci pudu nechat deset let byt a ono se to uz spravi samo. Naletove dreviny, trava a kere do ni vrati zivot.

To jsou ale kecy

Cena zemedelske pudy vytrvale stoupa.

Re: To jsou ale kecy

Souhlas, Anton potrebuje koupit tak clanky vzbuzuje dojem klesajici ceny...