Diskuse k článku

Zdeněk Kalvach: Vůči starším lidem máme mnoho předsudků

Česká společnost nemá ráda své seniory. A ti se cítí osamělí, bez podpory i šance na uplatnění. „To jde naprosto proti Evropě, která prosazuje koncept bezvěké společnosti,“ říká geriatr a exmístopředseda České geriatrické a gerontologické společnosti.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Výpis zvoleného vlákna.
Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
Foto

Milan Hladký

co s důchodci ?

Pánové soudruzi

odpracoval jsem v dole 35 let a po navršení expoziční doby jsem pracoval 12 let ve státní správě. Ptám se , kde jsou senátoři a poslanci,kteří před volbami veřejně prohlašovali,že do politiky nejdou kvůli peněz.Témata TOP 09 velmi chytře řeší vlastní osobní starosti .Proto vám doporučuji odkaz na slovo sociopat . Vy se totiž s touto diagnozou plně stotožňujete . Každý neustupně hájíte pouze a pouze své práva a brebendy . Kdo z vás bude mít odpovědnost až vystrčí růžky samozvaný vůdce a pouze si stoupne před dav který ho samozřejmě dosadí k moci, již teď nesete zodpovědnost za nastupující komunistickou šlechtu ,která je schovaná v politických stranám napříč celým spektrem.

Zvýšení poslaneckých platů již nikoho nenechá na pochybách o cílech všech politických stran bez rozdílu.Statistika je jedna z věd kde přímo známe výsledek stačí pouze doplnit ta správná čísla .Průměrná mzda je v souča

0/0
22.11.2014 18:42