Diskuse k článku

Vyškovský sraz v novém policejním útvaru týmový duch nevyvolal

Organizátorům se setkání dvou dříve konkurenčních útvarů policie ve Vyškově 11. a 12, května příliš nevyšlo. Podílelo se na tom i ticho po projevu policejního prezidenta Tomáše Tuhého.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času

Nojo, no

Tuhý je pro běžné policisty (myslím ty, kteří skutečně pracují, tedy skoro všechny) osoba nedůvěryhodná. Spíš než tleskat se jim asi chtělo zvracet. Kdyby byl Tuhý schopný sebereflexe, složil by funkci. Spontánní potlesk státním zástupcům nepřekvapuje, je to jedna z posledních složek moci, které se dá věřit (díky ministru Pelikánovi, vrchnímu státnímu zástupci Zemanovi, paní Bradáčové a dalším). No, doufejme, že se po volbách situace změní.

0/0
2.6.2017 13:42

Re: Nojo, no

No nevím, nevím, jestli se to změní. Když vidím ty sjednocené šiky pod vedením pánů Sobotky, Kalouska, Bělobrádka a Fialy, tak o tom silně pochybuji. Dokonce ani KSČM jim nevadí, hlavně když jsou v klidu. Asi plánují vytvořit národní frontu a všechny ostatní postavit mimo zákon. Rozkrýt ty podvody není v zájmu těchto tzv. systémových stran. Nevím jen, v čem ten systém spočívá. Asi hlavně jak dojit stát, to se přeci musí dělat systémově.

0/0
3.6.2017 14:37