Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Jak diskutovat?

Příspěvky vyjadřují názory čtenářů. Redakce nemůže ovlivnit jejich obsah. Vyhrazuje si však právo je odstraňovat. Jejich délka může být maximálně 2000 znaků, delší budou zkráceny. Nepřijatelné jsou zejména urážky, vulgarismy, rasismus a neplacená reklama.


  • Příspěvků: 7
  • Poslední: 25.10.2017 11:15
  • Řadit dle: vláken
  • času vložení
Igorku skoro jste to uhod

Myslícím lodem fakt nevadi takové neodůvodněné výmysly co produkují media ve prospěch konkurence a takoví prosťáčci jim to sežerou i s chlupama . Jo to Čapí vypadá jako podvod, ale v souladu s čecháckými zákony a i s pravidly pro udělení dotací EU. Stačí se je kouknout. No a ta dvě obvinění jen subjektívní dojem bez důkazů. To čecháčci umí dokonale, igorku

Stačí jednuduchá věc: policie věc odloží, protože se skutek

nestal. Tím splní podmínku ODS a ODS se zbaví Fialy a to rychle. Ani "jednoduchý" Babiš by neudělal podvod tak průhledně, aby tam nastrčil rodinu. Vždyť v té době (tj. před cca 10ti lety) měl dost, aby založil firmu třeba na Kypru, a nikdo by nic nedohledal. To by musel být opravdový blb.c, a to Babiš není. Mnozí kradli, ale málokdo vytvořil něco jako Agrofert a udržel ho.

Re: Stačí jednuduchá věc: policie věc odloží, protože se skutek

V podstatě s Vámi souhlasím. Tím, že jsem řekl, že je A. Babiš jednoduchý, neznamená, že je hloupý nebo neinteligentní.Pokud řídíte firmu, a velkou firmu, pak je nutné se rychle rozhodovat, tzn. rychle vyhodnotit situaci a nalézt nějaké, alespoň trochu uspokojivé řešení. To přeci vžaduje notnou dávku inteligence, ale na rozumování a filozofování není čas.

To, že lidé volili ANO

není, podle mne, ani tak otázka protestu, ale že lidé jsou přesvědčeni, že stát potřebuje manažerské vedení úspěšným mužem, a to jiná strana nebyla schopna nabídnout. Je to návrat do euforie devadesátých let, kdy jsme téměř unisono, volili Václava Klause. Bohužel, špatně to dopadlo. A. Babiš si zatím vede dobře, chová se slušně a osočovat ho z likvidace demokracie nebo ho nazývat extrémistou není namístě. On je v podstatě jednoduchý a přímočarý člověk, který se vždy musel rychle a srozumitelně rozhodovat. On není relativistický filosof a kdybyste se ho zeptali, co je liberální demokracie, pak by vám možná nebyl ani schopen odpovědět. Ale to přeci není ostuda, on je pouze jiný typ člověka. To ještě neznamená, že nerespektuje liberálně demokratické principy. Asi by si přál, aby vše fungovalo jednodušeji a efektivněji.

A ve vztahu k cizincům si myslím, že jim rozumí více, než většina lidí u nás. Sám má slovenskou národnost, žil mnoho let v zahraničí a hodně cestoval, ovládá několik jazy

Re: To, že lidé volili ANO

Jo, je to jednoduchy clovek, tj. zlodej, lhar a podvodnik, ale lidem evidentne nevadi udelat kozla zahradnikem! Tak dobrou chut, kozle, a schroupej vsechno zeli!

Re: To, že lidé volili ANO

Jasně. Vy víte víc, než státní zástupce. Máte hned ve všem jasno. Stačí si přečíst Fórum24, že ? Smutná ukázka " spravedlivého" občana.... Já si počkám až na konec soudního jednání.Až bude rozsudek právoplatný,pak si řeknu svůj názor na něj. Třeba i negativní. A nakonec, když jste tak spravedlivý, kam byste zařadil Kalouska ?

Re: To, že lidé volili ANO

Mate pravdu, statni zastupce toho vi urcite vic a evidentne to vidi stejne - proc by Andreje obvinoval, kdyby Andrej nebyl zlodej, lhar a podvodnik?