Diskuse k článku

Volební triumf ANO rozmetal dřívější plány na složení nové vlády

Andrej Babiš i se silným mandátem zůstává oslabený, neboť ostatní strany s ním odmítají uzavírat koalici, je-li obviněn v kauze Čapího hnízda. A i když mají 122 mandátů, koalici vytvořit nedovedou, neboť v různých kombinacích vzájemnou spolupráci vylučují.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Výpis zvoleného vlákna.
Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času

To, že lidé volili ANO

není, podle mne, ani tak otázka protestu, ale že lidé jsou přesvědčeni, že stát potřebuje manažerské vedení úspěšným mužem, a to jiná strana nebyla schopna nabídnout. Je to návrat do euforie devadesátých let, kdy jsme téměř unisono, volili Václava Klause. Bohužel, špatně to dopadlo. A. Babiš si zatím vede dobře, chová se slušně a osočovat ho z likvidace demokracie nebo ho nazývat extrémistou není namístě. On je v podstatě jednoduchý a přímočarý člověk, který se vždy musel rychle a srozumitelně rozhodovat. On není relativistický filosof a kdybyste se ho zeptali, co je liberální demokracie, pak by vám možná nebyl ani schopen odpovědět. Ale to přeci není ostuda, on je pouze jiný typ člověka. To ještě neznamená, že nerespektuje liberálně demokratické principy. Asi by si přál, aby vše fungovalo jednodušeji a efektivněji.

A ve vztahu k cizincům si myslím, že jim rozumí více, než většina lidí u nás. Sám má slovenskou národnost, žil mnoho let v zahraničí a hodně cestoval, ovládá několik jazy

0/0
23.10.2017 20:19
Foto

Igorjansen

Re: To, že lidé volili ANO

Jo, je to jednoduchy clovek, tj. zlodej, lhar a podvodnik, ale lidem evidentne nevadi udelat kozla zahradnikem! Tak dobrou chut, kozle, a schroupej vsechno zeli!

0/0
24.10.2017 0:06

Re: To, že lidé volili ANO

Jasně. Vy víte víc, než státní zástupce. Máte hned ve všem jasno. Stačí si přečíst Fórum24, že ? Smutná ukázka " spravedlivého" občana.... Já si počkám až na konec soudního jednání.Až bude rozsudek právoplatný,pak si řeknu svůj názor na něj. Třeba i negativní. A nakonec, když jste tak spravedlivý, kam byste zařadil Kalouska ?

0/0
24.10.2017 8:36
Foto

Igorjansen

Re: To, že lidé volili ANO

Mate pravdu, statni zastupce toho vi urcite vic a evidentne to vidi stejne - proc by Andreje obvinoval, kdyby Andrej nebyl zlodej, lhar a podvodnik?

0/0
25.10.2017 8:20