Výpis zvoleného vlákna.
Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
J. Svoboda 13.6.2020 5:05

Jako obvykle. Mnoho slov, nulový informační přínos oproti článkům v kterémkoliv bulváru, ale hlavně silný závěr. Hradní pasáček by zadání nesplnil lépe. Zadání je soustavně napadat a dehonestovat tajnou službu, která má sice výborné odborné renomé a uznání spojenců, ale překáží zájmům prezidenta a veksláků jimiž se obklopil.

Když už se pan Schneider potřeboval otřít o ("neposlušného") druhého nejvyššího ústavního činitele, měl by nám, s užitím stejné logiky, vysvětlit, kdo odpovídá za bezpečnostní politiku státu a s kterou vládou by měl prezident ČR při realizaci této politiky spolupracovat.

Naštěstí se normalizační klice Zeman-Babiš (zatím) nepodařilo umlčet nepohodlné hlasy. A tak namísto tlachů pana Schneidera jsme si mohli v minulých dnech přečíst či vyslechnout postřehy skutečných odborníků a znalců zpravodajského prostředí. Vyznačovaly se nedůvěrou v oficiální vysvětlení čs. strany a podezřením, že pravda o té „projímadlové kauze“, je nejspíš úplně jiná. To ovšem pana Schneidera nevzruš

J. Svoboda 13.6.2020 5:07

To ovšem pana Schneidera nevzrušuje, on se sice vydává za hledače pravdy, ve skutečnosti si však vystačí s tím, co mu jako tu jedině správnou pravdu vyjeví zadavatel. Jeho úkolem je pak opentlit to pseudosofistikovanými bláboly a dát do placu jako názor "nezávislého experta".