Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Jak diskutovat?

Příspěvky vyjadřují názory čtenářů. Redakce nemůže ovlivnit jejich obsah. Vyhrazuje si však právo je odstraňovat. Jejich délka může být maximálně 2000 znaků, delší budou zkráceny. Nepřijatelné jsou zejména urážky, vulgarismy, rasismus a neplacená reklama.


  • Příspěvků: 6
  • Poslední: 13.7. 2016 22:51
  • Řadit dle: vláken
  • času vložení

Blábol, žiju asi v jiné Británii, EU je Britům jen pro smích, co jsem tady...:-)

Je vůbec možné napsat takový blábol?

Článek je plný nesmyslů a založen jen na žádnými reálnými fakty nepodložených předpokladech, které vkládají do myslí Evropanů ti, kteří vidí v pokračující erozi EU buď ohrožení své existence nebo zhroucení svých utopistických představ o fungovani Federální unie evropských států.

P.S. Kdo si opravdu myslí, že Brexit dostane Británii mimo evropské struktury, že nebude uzavřena dohoda mezi EU a Británii o volném pohybu zboží, nebo si dokonce myslí, že dojde k rozpadu Spojeného království, musí být člověk žijící mimo realitu.

samozřejmě je porážkou

po-suezský ústup ze slávy znamenal velké posílení tehdy zubožené záp.Evropy.

GB ve své destrukci pokračuje viz šašky které si ta společnost zvolila do čela všech partají.

Ale je také naší porážkou, že dnes se i za nás nad Brity ofrňuje uslintaný líbací Juncker který by dávno měl chodit kanály.

Ve světle skutečnosti, že se ve středozemním moři

Během včerejška, opět podařilo "zachránit" a dopravit do EU pres 900 nelegálních migrantů si myslím, že se Británie rozhodla rozumně.

s národní suverenitou se prostě nekšeftuje

Brexit není pro Britanii žádnou porážkou, ale vítězstvím národní hrdosti a zdravého rozumu . Dá se říci , že Británie jen včas opouští potápějící se Titanic.

není nad to,

mít zkušené analytiky s praxí v geopolitice, která se dá získat jen v bance.....