Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Jak diskutovat?

Příspěvky vyjadřují názory čtenářů. Redakce nemůže ovlivnit jejich obsah. Vyhrazuje si však právo je odstraňovat. Jejich délka může být maximálně 2000 znaků, delší budou zkráceny. Nepřijatelné jsou zejména urážky, vulgarismy, rasismus a neplacená reklama.


  • Příspěvků: 5
  • Poslední: 9.5.2014 15:46
  • Řadit dle: vláken
  • času vložení
Kdo je Ševčík

No já si myslím,že není se co divit.Vždyt neumět anglicky je u děkanů hodně veliký hendikep a hájit Klauze to už samo o sobě je pro vysokoškolsky vzdělaného člověka zátěž.No tak že alespon pomůže dostudovat chlapci svého kamaráda u kterého je v dozorčí radě.Zde v ČR je zcela normální,že se obklopují diletantama kteří nic neumějí a tak mohou tunelovat .

dobra prace

pane houdo.. diky

skoda

... zmena k horsimu. Zmizela prakticky jedina fungujici informacni a diskusni platforma zabyvajici se vedou a vyzkumem.  Radost a uzitek z toho muze mit tak akorat grantova a vedni administrativa. Skoda.

Kde je diskuse??

Kromě toho, že se mi nový lay-out ČP zdá být nepřehledný a mnohem horší než původní (subjektivní názor),je mi záhadou, proč u některých článků diskuse zůstala, zde zmizela - že by ten ševčík měl tak dlouhé prsty??

Re: Kde je diskuse??

Je to bordel, jako když si spletu dveře a místo domů, přijdu k sousedovi. Ještě, že není doma.