Diskuse k článku

Vakcinační perspektivy: Obranná strategie proti koronavirové pandemii

Hlavním tématem Pražské bezpečnostní konference byly vakcinační perspektivy, souvisejícími geopolitika, věda, výzkum a výroba vakcín, klady a rizika vakcinace, právní aspekty, efektivita, koordinace a kooperace státních a privátních subjektů.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
J. Šilhan 14.2.2021 9:14

Klasická Scheiderovština: buďme na Rusko hodnější než na ostatní a použijme jejich vakcínu (která ani není v dostatečném množství na trhu) bez toho, že by splnila podmínky, které Evropa požaduje po jiných výrobcích vakcín.

Že v Rusku není problém skvělý vědecký institut, ale obvyklý imperiální šlendrián při výrobě a fixlování čísel při hromadném testování - což je klíčové pro použití v Evropě - to z článku raději vynecháme, ju? To by přeci byla rusofibie ...

M. Kozák 17.2.2021 15:25

Typická šilhavšťovina! Volovina střídá blbina a to vše završí kravina. Ono, kdyby na těch Šilhanovinách byl aspoň zblo reálu, tak by to Rusko bylo pro eusa zanedbatelný problém a žádnými sankcemi by si neškodili 

J. Šilhan 18.2.2021 8:00

Tak proč bychom na Rusko měli být hodnější než na západní výrobce vakcín?

M. Kozák 18.2.2021 15:40

Á potrefený husák se ozval. A také pokračuje tupém čecháčkovském narativu o nepřátelském Rusku. A ve stylu pisálků minulého režimu podsouvá autorovi do objektivního článku své ideo zkreslení. V celém článku se Ruska týká je jedna věta o vyváženém přístupu!!! O žádném zvýhodňovaní ani to zblo. A včil můžeš zase prdolit soudruh politruk. Obecně mě celý můj profesní život sr.li podobní omezenci, kteří tahali politiků tam, kde jen škodí!!! Howgh!

J. Fohl 18.2.2021 22:46

A Vladimír Vladimírovič Putin se zatím (sicher ist sicher!) ruskou vakcinou raději očkovat nedal! Asi zná velmi dobře své Papenheimské.