Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Jak diskutovat?

Příspěvky vyjadřují názory čtenářů. Redakce nemůže ovlivnit jejich obsah. Vyhrazuje si však právo je odstraňovat. Jejich délka může být maximálně 2000 znaků, delší budou zkráceny. Nepřijatelné jsou zejména urážky, vulgarismy, rasismus a neplacená reklama.


  • Příspěvků: 3
  • Poslední: 21.10.2016 3:04
  • Řadit dle: vláken
  • času vložení
Máme se tu dobře, ale není nutné to říkat

nahlas, protože až nám tu cizinci nabydou vrchu, začnou zavádět své zvyky a to už se tak dobře mít nebudeme. Pro cizince jsme chladný, chudý, rasistický, xenofobní národ, máme složitý jazyk a vůbec.

Ostatně jmenujte jedinou zemi, kde jsme jako emigranti byli vítáni. Ani po vstupu do EU jsme po 10 let nesměli pracovat třeba v Německu. A to se teď diví, že nejsme dost "solidární"?

Češi, Češi

Je pravda, že Češi sami sebe dělají horšími, než skutečně jsou, stačí si přečíst pár internetových diskuzí, tam se kálí do vlastního hnízda ostošest.Jinak článek velmi zajímavý.

Cesi nejsou tak zli

Zajimavy clanek, i kdyz myslim, ze to pan American prehani s tou ceskou chladnosti. Ja zil mimo jine treba rok v Japonsku a to by si teprve pan American uzil. A v Americe v jiznich statech je napr. rasismus stale silny a zrovna jsem cetl clanek v New York Times, jak mistni obcas na ulici krici na asiaty, aby "tahli domu" i kdyz ti se narodili v Americe. A jeste otazka pro pana Rychlika: mate nejakou tajnou formulku, podle ktere pouzivate ve vetach tu Cesko, tu Ceska republika a tu CR? Pokazde se ptam, proc to delate a nezustanete pouze u Ceska, podobne jako u vsech jinych zemi, pro ktere samozrejme pouzivate jejich zemepisna jmena. Nevsiml jsem si totiz, ze kdyz mluvite napr. o Rakousku, ze byste jednou pouzil Rakousko, podruhe Rakouska republika a potreti RR. To je opravdu ceska uchylka.