Diskuse k článku

USA versus Rusko aneb Je svět na prahu nové světové války?

Nebezpečí nespočívá v ruské agresi vůči Ukrajině nebo baltským státům, ale v americké politice zatlačování Ruska. Bude-li vytěsňováno ze svých dominantních teritorií, bude se hrozba jaderné reakce Kremlu zvyšovat. Tragédií Evropy je, že o jejím osudu bude rozhodovat Moskva, nebo Washington.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Výpis zvoleného vlákna.
Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času

Rusko a Potěmkinovy vesnice!!

Pane Kune, naprostý souhlas. Rusko, ať se nazývalo SSSR, nebo Ruská federace byl, je a vždy bude kolos na hliněných nohách, což se v plné nahotě projevilo v osmdesátých letech, kdy prezident Regan trochu přitvrdil ve zbrojení a SSSR se zhrotil jak domeček z karet a následně i celý komunistický tábor. Ne nadarmo je Rusko "rodištěm" tzv. Potěmkinovy vesnice, t. j. nahoře huj, ale pod slupkou fuj. Oni se vždy umí chlubit různými vojenskými přehlídkami, kde mnohdy ukazují makety neexistujících zbraní.

U nás se většinou za ten listopad 89 děkovalo Gorbačovi a jeho tzv. perestrojce, ale tomu komu máme my i ostatní státy komunistického bloku děkovat, že jsme se zbavili vlády komunistů, byl právě Regan, který to zkrátka s bolševiky uměl.

0/0
9.5.2015 10:32

J. Poděbradský

Re: Rusko a Potěmkinovy vesnice!!

Příčinou zhroucení SSSR byla vnitřní zrada Gorbačova a jeho kliky

0/0
9.5.2015 11:51