Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
V. Dudák 27.1.2021 12:39

pokračování:

... Paní Němcová a prof. politologie Fiala, však "pro to měli pochopení". Ozval jste se tehdy se svými obavami a s varováním, tak jako to děláte nyní?

V. Dudák 27.1.2021 12:36

Dobrý den, obávám se, že Váš postoj je zjevně manipulativní a selektivní, pomíjí četná fakta, která již jasně vystoupila na povrch - i díky tomu focení a nahrávání. Dvě otázky:

(1.) Kde jste sebral informaci, že Trump vyzýval k obsazení Kapitolu? (1a) A pokud si myslíte, že opravdu vyzval k obsazení Kapitolu, či (jak stojí v základu zdůvodnění současného impeachmentu) vyzýval k domácímu terorismu, řekněte mi, jak je možné, že se ochranka na to dopředu nepřipravila, nereagovala, neudělala ani brífing, neposílila ostrahu, nedala žádné pokyny, její velitel nebyl přítomen?

(2.) V "malých českých poměrech" při schvalování vlády demonstranti opustili vyhrazený prostor na Malostranském náměstí a řvali přímo pod okny Sněmovny, v místech, kde jsou shromáždění výslovně zakázána, poté vyzvala "lůza" (tak byste je asi nazval, kdyby to byli američtí stoupenci Trumpa) premiéra k "k diskusi", a když ven přišel, vypískala ho a házela na něj věci. Paní Němcová a prof. politologie Fiala, však "pro to měli poc

V. Čihák 26.1.2021 14:27

Kdo tady vraždil neozbrojené jsme viděli.

N. None 25.1.2021 12:59

To jsou zase nesmysly.

I. Lyčka 24.1.2021 22:01

Mohl by pan Petr Tůma objasnit mně, blbému, co míní tou "ludičností"?

L. Kašparová 25.1.2021 11:09

Ludický znamená dle slovníku hravý. Ale kdyby pan Tůma nepoužil slovo cizí, nevypadal by jako intelektuál. A on chce vypadat jako intelektuál, aby se ztratilo, že nehovoří pravdu, a to zcela jistě ve svém tvrzení, že Trump vyzval k napadení Kapitolu. Nevyzval. Stačí si přečíst jeho projev, a je to jasné.

I. Lyčka 25.1.2021 18:14

Děkuji za poučení. Hledal jsem chvíli na googlu, ale když mi nabízel stále něco jiného, než jsem chtěl, tak jsem s ním skončil. Jinak souhlasím s vaším názorem.