Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Jak diskutovat?

Příspěvky vyjadřují názory čtenářů. Redakce nemůže ovlivnit jejich obsah. Vyhrazuje si však právo je odstraňovat. Jejich délka může být maximálně 2000 znaků, delší budou zkráceny. Nepřijatelné jsou zejména urážky, vulgarismy, rasismus a neplacená reklama.


  • Příspěvků: 6
  • Poslední: 25.10.2015 18:54
  • Řadit dle: vláken
  • času vložení
To až vdruhé řadě.

V řadě první jsou ekonomové! Více zde: http://sociologie.netstranky.cz/2-cast-ekonomove-a-dite.html

Velmi dobře analyzováno.

díky.

Přesná definice!

Milý pane Duhane, už dlouho jsem nepocítil takové souznění s rozborem současné uprchlicko/imigrantské krize jako v případě tohoto Vašeho článku - rozboru. Díky!

Přesně

tak to je. Dobře napsaný článek.

Ta věta, že uvažování je nahrazeno

sentimentalitou, je naprosto výstižná.

jeste horsi!

je to zrada proti narodum Evropy! Bojovníkům ISIS se dostane LEGÁLNÍHO vstupu do EU díky nové shengenské dohodě Evropy s Tureckem !! VOLNÝ VSTUP DO EU: držitelé tureckého pasu z řad ISIS budou nyní moct volně vstoupit do celé Evropy

Nehovoří se ale o tom, že je Turecko hlavní zemí, která syrský konflikt spouštěla, především poskytováním útočiště teroristům, výcvikem a vybavováním „rebelů“ desítkami tisíc bojovníků od roku 2011, stejně tak jako poskytováním kontinuálního bezpečného zázemí pro teroristické bojovníky, volně přicházející a proudící přes tureckou jižní hranici se Sýrií.