Diskuse k článku

Sundá Francie kříže i z katedrál?

Patří na evropská veřejná místa křesťanské symboly? Dle francouzského soudu musí kříž a oblouk ze sochy Jana Pavla II. na náměstí městečka Ploërmel pryč.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času

M. Přibyl 927

Re: volnomyšlenkáři ?

Snad ještě dostanou rozum.

0/0
25.5.2015 13:41

Re: A co náš Mariánský sloup?

To nebylo kvuli náboženství, ale opojení z nové politické situace !  Vláda davu !

0/0
24.5.2015 12:45

Ústupky....

je to pomalý, ale stálý tlak jiné kultury, pod záminkou "rovnosti" ! Jak dlouho to bude trvat ? Nejsem věřící, ale respektuji naboženství v té které kultuře,pokud respektuje tuto kulturu a nenárokuje si nadřazenost a potlačování původní kultury.

Vidíme neustále ústupky vůči cizorodým požadavkům. Ptám se, bude na nás požadováno odstranění všech těch křížů na válečných hrobech a ze všech kostelů, zrušení betlémů, Vánoc atd. Již dnes se někteří "korektní" snaží potlačit význam a tradici Vánoc atd.

V Kanadě v některých městech bylo zvykem na místech tragických autonehod, označovat to bílým nepravidelným štítem s černým křížem uprostřed:

Myslíte, že tomu je tak dosud ?? Ne, "nekřestani" (víme kteří ) si vynutili  zrušení těchto křížů a ted tam je bilá "placka" a neznalý se může dohadovat proč ! Tak si připravte autogeny, až vám "korektní vlády" poručí "odstranovat" ve jmenu KOREKTNOSTI  !!!

0/0
24.5.2015 12:41

J. Pražák

Zatím mají vše v rukou Francouzi.

I změnu nesmyslných zákonů. Jen aby měli tolik odvahy bránit roztahování islámu. Alespoň na pár let, než islám zvítězí demokratickými volbami. Pak pařížský chalífa ukáže, kdo je ve Francii pánem.

0/0
24.5.2015 7:50
Foto

Tatana

A co náš Mariánský sloup?

Nebo Radecký?

0/0
22.5.2015 9:34

volnomyšlenkáři ?

No až zvítězí ve Francii islám, tak volnomyšlenkářům podřeže krky. Neuvěřitelné. Problém je v tom, že tito různí multikulti politickokorektníci tvoří menšinu , ale mají nepochopitelnou moc. Vytvořili novodobou církev. Takže Evropané :

tito lidé jsou pro naší civilizaci smrtelným nebezpečím. Chovejme se podle toho.

0/0
21.5.2015 20:45