Diskuse k článku

Střet zájmů, nebo útok na Česko? Problém s dotacemi má i Toman

Kvůli riziku střetu zájmů předsedy vlády Andreje Babiše zastavilo ministerstvo zemědělství výplaty části peněz Agrofertu. Tentýž problém jako premiér řeší i ministr zemědělství Miroslav Toman. Ten je médii i opozicí spojován se společností Agrotrade, v níž je většinovým vlastníkem Miroslav Toman starší.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

 0
Jste přihlášen jako


Toto opatření slouží jako ochrana proti webovým robotům.
Při zapnutém javaskriptu se pole vyplní automaticky.

Zbývá 2000 znaků nebo 10 odstavců.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
Co je to ten "střet zájmů"?

Konečně by už někdo odpovědný měl lidem vysvětlit o jaký střet zájmů mezi kým a nebo čím se zde jedná. Aby mohl vůbec existovat nějaký střet zájmů, musí jít o kontroverzi mezi nejméně dvěma entitami. Je-li tou jednou entitou Babiš, kdo je tou druhou? Občané? Stát? Politické strany? Čí zájem Babiš narušuje tím, že je premiérem a zároveň vlastníkem koncernu? O jaký zájem se jedná? Aby Babiš nebyl v politice? Aby Babiš přišel o majetek? Aby měl holý zadek jako Fiala, Kalousek, Pekarová- Adamová, Němcová, Bartoš, Výborný, Gazdík, Farský,Filip a jim podobní politici? Aby v tom případě byl ochotný ke korupci? Až sem jsme dospěli od roku 1989. je to k pláči. Řešení je jen jedno. Nevolit politické strany, ale občanská hnutí s výjimkou STAN.

Re: Co je to ten "střet zájmů"?

Střetem zájmu se nejspíš myslí to, že realita v poskytování dotací,ohledně p.Babiše,Tomana, je jiná ,než představa pánů Kalouska,Fialy, a dalších. Já jsem se dosud domníval, že dotaze jsou vypláceny na nákladě nějakých zákonů, které byly přijaty ještě před vstupem p.Babiše do politiky. Pokud tyto zákony platí, pak je vše v pořádku.Nebo je to jen pouhá závist ? Nechte to na policii, ať to vyšetří, policii řídí člen ČSSD, člověk z demobloku(formálně ne, fakticky ano). Proč použít ulici jako nátlak na něco, co ještě ani policie nevyšetřila ?