Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Jak diskutovat?

Příspěvky vyjadřují názory čtenářů. Redakce nemůže ovlivnit jejich obsah. Vyhrazuje si však právo je odstraňovat. Jejich délka může být maximálně 2000 znaků, delší budou zkráceny. Nepřijatelné jsou zejména urážky, vulgarismy, rasismus a neplacená reklama.


  • Příspěvků: 2
  • Poslední: 29.11.2015 8:07
  • Řadit dle: vláken
  • času vložení
Zveřejněná PRAVDA by pomohla...

Kdo koho podporuje, přestože proti němu "bojuje", zrušení smrtící politické korektnosti a nazývání věcí a dějů pravými jmény (konec pražské kafírny a havlistů, diplomatů a vlád) . Chaos poté by ale asi nikdo nezvládl usměrnit v "DOBRÝ NOVÝ ZAČÁTEK" .... ?

Zřejmě

by smíření islámu s křesťanstvím znamenalo největší zázrak v moderních dějinách, to jest pokořit samotného Satana, který hlásá ve všech mešitách nesmiřitelnou nenávist k jinověrcům a pohanům.--- Tato až živočišná nenávist mění líné poloinvalidy na historické geróje, kteří vysávají kulturní část světa a současně dnem i nocí horečně pracují na zničení dnešních živitelů.-----   JEN JESTLI ničivá invaze nekonečných stád muslímů  není variantou Sodomy a Gomory, to je potrestáním za pýchu a nezřízený život současníků.