Diskuse k článku

Stát chce zastavit odliv lidí z venkova

Lidé se za prací i pohodlnějším životem často stěhují do větších měst. Ministerstvo zemědělství proto přišlo s plánem na podporu podnikání ve venkovských oblastech, které jsou odlivem nejvíce postiženy.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času

I. Patta 677

Problém není

jen v přesunu lidí z venkova do měst. Problém je zejména v nízké porodnosti pracující populace. Aktuálně se dá vyčíslit skutečná, tj. asociální protože proti rodinná politika státu v nadměrném zdanění platů rodičů ve výši 45 384,- Kč ročně u rodin se dvěma dětmi. U rodin se třemi dětmi dělá nadměrné zdanění 61 176,- Kč ročně. Další problém je v zajištění na stáří, kdy špatně účetně (!) nastavený státní důchodový systém odklání od důchodců, kteří vychovali tři a více dětí 37,5 miliardy korun ročně ve prospěch důchodců bezdětných. Tím mladou generaci stát dezinformuje v tom, že pro zajištění na stáří je potřeba jen pracovat, nikoliv vychovat děti. Výsledkem nadměrného zdanění a nezohlednění nákladů na výchovu dětí ve státním důchodovém systému je hromadné vymírání pracující populace. V r. 2016 se nenarodilo do vyrovnané populační bilance 133 dětí denně! Je to například likvidace jedné základní školy o třech třídách v každém ročníku v průběhu 6 dnů!!

0/0
10.9.2017 13:14

Re: Stát řeší problém, který sám způsobil

Je to přesně tak, jak píšete. OSVČ je parazit a podnikatel darebák - to je postoj vlády socanů. Podnikat se dá pouze v dotacích, a to bez spřízněných politiků nejde.

Jsou to volební výkřiky lidovce.

0/0
10.9.2017 9:03

P. Zdenek

Stát řeší problém, který sám způsobil

Stát dusí a buzeruje podnikatele takovým způsobem, že zvláště v malých obcích má málokdo chuť podnikat. Místo, aby se na podnikatele přestalo tlačit, budeme je dotovat.

"Když něco funguje, zdaň to.. když se to ještě hýbe, zreguluj to.. a když se to hýbat přestane, dotuj to."

0/0
6.9.2017 9:55