Diskuse k článku

Stane se Angela Merkelová lídryní svobodného světa?

Pro mnoho politických komentátorů byl rok 2016 nejhorší v tomto tisíciletí – vystupňování války v Sýrii, brexit a zvolení Donalda Trumpa prezidentem USA. Za této situace by Evropa potřebovala silnou německou kancléřku Merkelovou. Její pozice je však oslabená a letošní volby v Německu ji značně omezují.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času

J. Hanzlík

Mediální kocovina

nejen v britském deníku The Financial Times po Brexitu, nebo po amerických volbách v The New York Times. Symptomaticky dokládá tiskovou nevěrohodnost. Diagnostické nutkání přestavět svět volebně nevyšlo a tak následuje vlna slepé urgence chyby demokracie, kterou zneužil hloupý lid, nechápající pokrokové vize uvelebených politicko-ideologických elit, kterým se tak pohodlně sloužilo rozpoutáváním senzací nafukováním práv údajně utiskovaných menšin, včetně výživných excentrických deviantů. Hlavně také bubnováním za práva ilegálních mexických běženců s rizikem posílení drogového trhu USA. S naprostou nesoudností a ignorancí těchto tiskových pacientů přichází pasování německé kancléřky na rytířku obrany západní svobody. Tato persóna evropského sjednocování už dávno spustila svojí svéhlavostí opačný efekt. Naštěstí tyto ideologické kanály pravdy úspěšně nahradily sociální sítě Internetu.

0/0
1.3.2017 16:00

Svobodný západ, co je to?

Jestli je znakem svobodného západu feministická hysterie, multikulturní demagogie, lidskoprávní fundamentalismus a stále větší zasahování státu do privátní sféry, tak ať jde ten "svobodný západ" k čertu.

0/0
24.2.2017 11:31

Re: Svobodný západ, co je to?

".. ať jde ten "svobodný západ" k čertu", také tam již putuje a je jedno, jestli bude mít lídra nebo lídryni!

0/0
27.2.2017 0:27

ach jo

Nikdy bych nevěřil, že si budu přát, aby Merklová vyhrála volby. Nebo, že němci dokáží najít někoho horšího než je ona.

0/0
23.2.2017 5:13

J. Nový

Se zbláznili nebo co

"The New York Times článek, podle nějž je posledním obráncem svobodného Západu."

.

Merkelová že je obráncem svobodného Západu?! Ti novináři se snad zbláznili nebo co. Mám už delší dobu podezření, že se na světě objevil nový virus, který nebyl dosud vědci zjištěn a způsobuje zdebilnění některých lidí. Naštěstí je ještě dost lidí vůči tomuto viru odolných.

0/0
22.2.2017 14:26

P. Maleček

Merkelice horší Hitlera.

Merkelice a s ní celé Německo v touze po dominantní roli už potřetí za sto let ničí Evropu. Tentokrát přes morální nadřazenost ovšem zas s neodvratnými důsledky v podobě hromad mrtvol, díky technologii větších než za Hitlera. Tedy pokud včas Merkelici a s ní celé Německo zas amíci nevezmou hákem. Podělaná Evropa (ta neruská) to těžko udělá sama.

0/0
21.2.2017 20:57

absurdní

Paní kancléřka Merkelová je nejhorším kancléřem po válce. Na Fukušimu reagovala hysterickou likvidací německé jaderné energetiky v situaci, kdy řada jaderných elektráren byla zánovních a zcela bezpečných. A větší zemětřesení v střední Evropě nebývají. Ve své zničující politice pokračovala otevřením hranic a německé náruče i pro ilegální muslimské imigranty a prokázala svou neschopnost se zbavit odmítnutých žadatelů o asyl - loni se psalo o půl milionu.

0/0
21.2.2017 18:18