Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Jak diskutovat?

Příspěvky vyjadřují názory čtenářů. Redakce nemůže ovlivnit jejich obsah. Vyhrazuje si však právo je odstraňovat. Jejich délka může být maximálně 2000 znaků, delší budou zkráceny. Nepřijatelné jsou zejména urážky, vulgarismy, rasismus a neplacená reklama.


  • Příspěvků: 7
  • Poslední: 17.3.2017 14:40
  • Řadit dle: vláken
  • času vložení
Nelegální imigranti jsou užiteční, ale komu?

Podíváte-li se pod pokličku amerických dobrodějů, kteří agitují na účet daňových poplatníků, zjistíte, že jich valná většina beze studu využívá nelegální imigranty k nezdaněné práci a zároveň na nich vydělává nízkými odměnami. Mnozí papaláši velkých měst bývají zahrnuti v rozpočtu drogového byznysu, který má volné transportní cesty z Mexika. Nový prezident jim do toho hrábnul a tak ječení zlodějských pokrokářů neustává. Není to třeskutá láska k nelegálním imigrantům, ale jen k vlastní kapse. Na americkou svobodu a pojetí práva se tato zištná a stát rozkládající verbež, která využívá nelegální imigranty, “adaptuje” po dlouhá léta.

K čemu jsou zákony ?

Kritici Trumpa by si měli položit otázku, zda je v přádku trpět masovou nezákonnost ?

A ještě Trumpa kritizovat, když se snaží nezákonný stav zvrátit ?

Nechali si jich tam nalézt moc a teď se jich bojí.

To je zřejmě situace v USA. Chceme totéž u nás?

Jak může někdo napsat takový howadský nadpis!

Jestli někdo více či méně rozděluje občany. V každém státě jsou občané vždy rozděleni a to tu politickými stranami, tu přímo volenými kandidáty. Vždy jsou rozděleni na většinu a menšinu (náš případ). Jinde jsou rozděleni na mnoho stádeček ovčanů, která však vždy tvoří menšinu (všechna dohromady), zatímco většina občanů do toho nemůže jakkoliv mluvit (případ ČR). Tato stádečka ovčanů, čím jsou menší, tím hlasitěji hýkají a tím podporují své pastýře - politické strany v jejich volné soutěži. V boji o moc mezi nimi a v konečném důsledku nad veškerým děním ve státě a nad občany. Tedy, občané jsou rozděleni v ž d y .Na to ovšem panmatuje skutečná demokracie, která zaručuje vládu většiny, přičemž menšina se musí dobrovolně vůli většiny podřizovat. Jinak se nejedná o demokracii.

Zákony jsou od toho, aby se dodržovaly

Takže je člověk bez povolení v USA legální nebo není? Pokud ano, nemají tedy ta povolení žádný smysl a měla by se zrušit úplně. Pokud na a je jejich pobyt nelegální, tak snad nemůže nikdo nic namítat proti tomu, aby se tato nelegální činnost kontrolovala a trestala. A pokud ji někdo kryje nebo podporuje, měl by být potrestán ještě více, než ten nelegální migrat. A tím spíš, kdyby to byl starosta San Franciska.

Vymáhání platných zákonů by mělo být zájmem jak politiků, tak i městských zastupitelů a jiných úředníků. Pokud tomu tak není, nemají na svých místech co dělat. Tím nechci říct, že mám něco proti změnám platných zákonů, pokud přestanou vyhovovat. Ale dokud platí, tak....

Re: Zákony jsou od toho, aby se dodržovaly

Toto vykládejte všelijakým, legálním "Hate free" a jiným podvodným , ovšem legálním organizacím, které se nepříhodně nazývají "neziskové". Takovéto organizace jsou rozesety po celém světě a nedělají nic jiného, než že rozeštvávají občany mezi sebou a tyjí z peněz ze státního rozpočtu, ev. různých dárců, jimiž mohou být i státy.

Re: Zákony jsou od toho, aby se dodržovaly

Vidím to taky tak.