Diskuse k článku

Spor krále hazardu a státu bude velkou právní podívanou

Spor českého státu a impéria Iva Valenty ve věci zrušeného povolení na provoz hracích automatů slibuje velkou právní podívanou. V mezinárodní arbitráži se představí opravdová esa: na straně státu muž, který sváděl souboje s ropnými giganty, na straně Valenty lidé, kteří připravili Česku porážku v arbitráži, kterou s ním vedla Nomura.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
I. Dvořák 26.1.2016 10:28

Nepřekonatelná volba pana Valenty.

Je poněkud paradoxní, že senátor se bude soudit se státem, jehož je ústavním činitelem. Onomu státu dokonce složil poslanecký slib, jak mu bude do rotrhání těla sloužit. A slouží. Podařilo se vybudovat impérimu na výrobu gemblerů. Co na tom, že tisíce rodin jsou díky gemblerství rozváceny. Co na tom, že hráčská závislost je nejčastějším důvodem exekucí a tím i bezdomovectví. I desítky miliard jdoucí do spoprtu, které mají tomuto zavrženíhodnému podnikání koupit odpustky nikdy nenahradí. Tak velká spousta koncentrovaného lidského neštěstí se nedá penězi nikdy vykoupit.

Provozovat toto podnikání může jen naprosto bezcharakterní jedinec. Zdravá společnost by se podobných individuí, parazitujících na člověčí slabosti měla distancovat. A jen u nás může být takový člověk zvolen do senátu. Pravda, objevili se tamrůzní "odborníci". Avšak volba pana Valenty všechno překonala. On nešel do senátu, aby sloužil.On tam je,aby si ohlídal zisky. To jeho žaloba jasně dokazuje.

Vy,kdož jste ho vo

R. Hronza 18.12.2015 17:27

Rezignace

Civilizovaný člověk by v jeho pozici rezignoval na senátorský post.