Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Jak diskutovat?

Příspěvky vyjadřují názory čtenářů. Redakce nemůže ovlivnit jejich obsah. Vyhrazuje si však právo je odstraňovat. Jejich délka může být maximálně 2000 znaků, delší budou zkráceny. Nepřijatelné jsou zejména urážky, vulgarismy, rasismus a neplacená reklama.


  • Příspěvků: 5
  • Poslední: 29.11.2017 10:04
  • Řadit dle: vláken
  • času vložení
Hlasy - ne idea, neřkuli ideál

Vše vyplývá z povzdechu guvernéra Stevensona při volbě za vicepresidenta USA. Když mu dáma tiskla ruku se slovy: "Vás přeci musí volit každý rozumný člověk", odtušil: "Když já ale potřebuje většinu".

Takže Tonio již vzhledem ke svému původu, není zase takový anti-imigrant, Štětináč nechce rozpoutat 3. světovou, Zelení ví že dálnice musí být, TOP 09 ví, že Babiš nejednal proti zákonu. ALE na tyto výroky lze nachytat n% voličů, přičemž každý z uvedených doufá, že n bude větší nežli 5 % nebo alespoň 1,5 %, kdy se již berou peníze. Ideu nemá žádný z výše uvedených, jen chladný kalkul: "Co mi to přinese". Pochopitelně v Čechách abys hlupáka pohledal s lucernou v pravé poledne, a tak znechucení lidí politikou přibývá. I když s přibývajícím podílem klikající mladé degenerace se poměry mění, těm již nelze sdělit nic, snad s výjimkou: "Svobodný internet a veškeré stahování zdarma".

Slovo "uprchlík" je autorem tak zneužíváno,

že mu zjevně sám uvěřil. Že se převážně nejedná o uprchlíky ale životu nebezpečné ekonomické parazity a sexuální násilníky, autora netíží.

Rovněž argument, že "důkazy o nebezpečnosti islámu chybí" jsou naivním pokusem o manipulaci čtenáře.

Autor se tváří, že neví, co páchají muslimové na dobytých evropských územích, ach jo...

Najít podobného hajzla

je obtížné i pro tohle obskurní hnutí....

Rádobystrana

SPD je stranou jednoho muže. Doufejme, že brzy už nebude.

Jééé

"Příznivci a sympatizanti v terénu vykazují věrnost a fanatismus."

.

Jééé, to si myslím já o voličích TOPky. Jaká shoda? :-)))