Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Jak diskutovat?

Příspěvky vyjadřují názory čtenářů. Redakce nemůže ovlivnit jejich obsah. Vyhrazuje si však právo je odstraňovat. Jejich délka může být maximálně 2000 znaků, delší budou zkráceny. Nepřijatelné jsou zejména urážky, vulgarismy, rasismus a neplacená reklama.


  • Příspěvků: 4
  • Poslední: 14.2. 2019 8:30
  • Řadit dle: vláken
  • času vložení
Takto v politice neuspěje

Jakkoliv pan Soukup dosud měl mou podporu, tady zásadně narazil. Pokud má na mysli prosperitu státu, měl udělat něco zásadně jiného než přetahovat se s Okamurou o voliče. Založil politickou stranu. nemáme už těch politických stran dost? Jeich počet se pohybuje kolem čísla 150. Lépe by udělal, kdyby založil občanské hnutí a ve finiši před volbami se s Okamurou spojil. V současnosti totiž v politickém spektru vidím jen dva politické subjekty, které nehledí na svůj prospěch, ale na prospěch státu. Těmito subjekty jso SPD a ANO 2011.

Úhybný manévr

Velmi pravděpodobně se jedná o hru, úhybný manévr, neboť se neodvratně blíží konec jeho estrád. Estrád s pouhou kritikou, rádoby satirou, bez nabídky řešení. Klaun, který vsadil na elektoriát z řad Zemanových, Okamurových a Troškových příznivců. To už i Jan Kraus je na tom v tomto ohledu lépe! Čeho je moc, toho je příliš. Již moc bylo Soukupa. On sám přece musí vědět, že v politice uspět nemůže. A to i přes stav, který tu v současné době panuje.

Soukup v politice

Domnívám se, že v politice neuspěje. To už si pohlídají nejen v parlamentu, ale také samotní voliči. Autokratů a kritického myšlení bez kreativních pozitivních návrhů změn ve společnosti je u nás až až. A spálili se i jiní celkem úspěšní novináři (namátkou Martin Komárek, Radek John). A chvály na Zemana a Babiše má hodně lidí plné kecky.

Re: Soukup v politice

Ale ještě mnohem více lidí má plné kecky politických stran. Vidět je to na jejich procentuelních "ziscích" ve volbách.