Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Jak diskutovat?

Příspěvky vyjadřují názory čtenářů. Redakce nemůže ovlivnit jejich obsah. Vyhrazuje si však právo je odstraňovat. Jejich délka může být maximálně 2000 znaků, delší budou zkráceny. Nepřijatelné jsou zejména urážky, vulgarismy, rasismus a neplacená reklama.


  • Příspěvků: 16
  • Poslední: 23.3.2015 16:11
  • Řadit dle: vláken
  • času vložení
Příliš mnoho očkování

Autor článku argumentuje, že i v ostatních státech Evropy (hlavně západních) je očkování také povinné. Jistě, ale ptejme se, kolik mají povinných očkování. Většinou se pohybuje mezi 3-5 povinnými očkováními. Ostatní jsou dobrovolná a i tak je populace v těchto zemích proočkována na 90 %. Státy na východě - počínaje naší republikou - mají povinných očkování mezi 9 až 12. Já si to vysvětluji tak, že právě zde nejvíce uplatnily svůj vliv farmaceutické firmy a tudíž máme tolik očkování. Opravdu nevidím důvod, proč očkovat malinké miminko hexavakcínou - šest očkovacích látek najednou - včetně hepatitidy B. Myslím, že ani v přírodě by se nemohlo stát, aby se člověk setkal s tolika viry najednou. Ptejme se, co to udělá s imunitním systémem. Já také podlehla tlaku na doporučená očkování a nechala dceru ve 12 letech očkovat proti hepatitidě A a B. Od té doby má hrozný ekzém po celém těle a nic na to nepomáhá. Ale zkuste u lékaře argumentovat, že je to vedlejší účinek očkování. Nikdo vám neuvěř

Re: Příliš mnoho očkování

Nikdo vám neuvěří, protože to těžko dokážete a lékaři to většinou bagatelizují, nechtějí to řešit. Proč přibývá alergiků a astmatiků? Proč je více rakoviny a jiných nemocí? Nikdo neřeší příčinu, ale jen následky. A zatím si dáváme do těla více a více jedů. Za vším hledejme zisky farmaceutických firem, všimné a úplatky. Jsem pro omezení reklamy na očkování a také počtu očkování v naší zemi.

Účinnost očkování není věcí víry, jak si zřejmě představujet

ale dlouhodobých rozsáhlých studií. Máte nějaklou řádně vedenou studii, která dokládá škodlivost očkování? Publikujte ji a obhajte ji.

Nemáte?

Pak jenom žvaníte a svoje dojmologie vydáváte za pravdu.

Navíc urážíte.

Re: Příliš mnoho očkování

Proč je rakoviny a jiných - řekněme civilizačních - nemocí? Protože se dožíváme vyššího věku. 80% "rakoviny" jak Vy píšete je způsobeno tím, co jíme a jak a kde žijeme, to jsou faktory, které lze ovlivnit. Nutno podotknout, že jsou i taková nádorová onemocnění zhoubná i nezhoubná, která způsobují z velké části i viry - a proti nim existuje očkování, konkrétně proti ca. děložního čípku. A dožíváme se vysokého věku, protože existují vymoženosti jako například očkování, díky kterému jsme dokázali vymýtit pravé neštovice, o což se zasloužil i jeden z Čechů, Karel Raška: http://cs.wikipedia.org/wiki/Prav%C3%A9_ne%C5%A1tovice . Je to velice jednoduché a pokud budeme hovořit o infarktu a cévních mozkových příhodách, tak si můžete spoustu informací načíst na internetu, proč k tomu a jak dochází. Wikipedie je v tomhle ohledu kvalitní zdroj. Proč přibývá alergiků a astmatiků? A Vy znáte odpověď? Ve vzduchu létá spoustu škodlivin, které na nás působí, hovoří se také o roli kojení. Jsou to onemocn

To myslíte vážně?

Myslím tu pitomost s hexavakcínou a šesti nemocemi...

Hexavakcínou se očkuje právě proto, aby se nemuselo očkovat každou vakcínou zvlášť - proto ti "zlí farmaceuti" vyvinuli kombinovanou vakcínu, která vytrénuje imunitní systém dítěte rovnou na šest závažných chorob. S imunitním systémem to udělá totéž, jako posilování se svaly. Imunitní systém se natrénuje, bohužel ne obecně jako u svalů, ale jen na konkrétní infekční agens. U hexavakcíny na 6.

Odkud mate informaci, že ten ekzém je vedlejší účinek očkování? Že si to myslíte? Že tomu věříte?

Očkování proti žloutence typu zanechává mrzáky !

Je třeba aby veřejnost viděla, i vedlejší účinky očkování. A aby veřejnost neposlouchala jen "odborníky" vakcinology. kteří kopou za farmaceutické firmy "

Dle univerzitních vědců z Harvardu zvyšuje očkování proti žloutence typu B riziko roztroušené sklerózy 3,1x !

http://www.neurology.org/content/63/5/838.abstract

Vakcinologové vám budou ovšem tvrdit, že vzorek 1400 očkovaných dětí není dostatečně reprezentativní.

Ok. Tak se podívejme na retrospektivní studii na 25 milionech pacientů ve Francii při hromadné očkovací akci v roce 1996. A koukněme se na grafy jak nárůst počtu diagnostikovaných s roztroušenou sklerózou v zemi perfektně kopíruje s určitým zpožděním nárůst očkování proti žloutence typu B.

http://link.springer.com/article/10.1007%2Fs12026-014-8574-4

Analýza dat z databáze nežádoucích účinků v USA VAERS !!! Národní očkovací centrum v USA varuje před tímto očkováním. A zde k němu děti nutíme v hexavakcíně. A možná také proto patříme mezi s 10 států světa s největším výskytem této nem

Re: Očkování proti žloutence typu zanechává mrzáky !

.......Analýza dat z databáze nežádoucích účinků v USA VAERS

http://www.medalerts.org/analysis/archives/650

Očkování proti žloutence typu B, které se šíří pouze sexem !!! a krví - tj. použitými injekčními infikovanými stříkačkami.

Pravděpodobnost že dítě dostane žloutenku typu je tedy naprosto minimální oproti riziku roztroušené sklerózy

Re: Očkování proti žloutence typu zanechává mrzáky !

prachy jsou prachy a proto taky rostou akcie pharmafirem  kazdy rok o  minimalne 20%-----------

Ombudswoman jako obvykle prosazuje práva

nezodpovědných a ostatním (potenciálně) škodících proti právům ostatních na ochranu. Vždy by mělo platit, že "svoboda vaší pěsti končí na hranici svobody mého nosu" - a svoboda nosu je nadřazena svobodě pěsti.

Čili zodpovědní rodiče očkovaných dětí (a zejména rodiče dětí, které nelze ze závažného lékařského důvodu očkovat) musí mít právo oddělit své děti od dětí nezodpovědných rodičů. Od dětí, které se kvůli nezodpovědnosti rodičů staly živným prostředím pro šíření chorob.

Očkování - jako skoro vše v nedicíně i biologii obecně - nefunguje na 100%. Ale je podstatný rozdíl, je-li "šance" závažně onemocnět 2%, 10%, 50% nebo 98%...

Re: Ombudswoman jako obvykle prosazuje práva

onemocnění po vankcíně MMR je , jak pripousti i vyrobci, 10% !! Ale logickou otazecku. Kdyz je vase dite ockovane a moje neni, tak ceho se obavate, kdyz je ockovane???

Re: Ombudswoman jako obvykle prosazuje práva

Vetsinou se lide obavaji toho, ze se pri vetsim vyskytu (v dusledku nizkeho proockovani) nakazi dite mladsi 18 mesicu, ktere ockovane jeste nebylo...

Re: Ombudswoman jako obvykle prosazuje práva

tomu rozumím , že se bojí, ale očkuje se pouze 2% populace. A co ti dospeli co nejsou ockovani a prijdou do kontaktu s miminem???? Cele ockovani je postavene na hlavu, neexistuji studie ktere by dokazaly primou souvislost s omezenim onemocneni a ockovanim , ale existuji studie , ktere prokazaly , ze onemocneni pokleslo kdyz se zvysila hygiena , byla dostupna cista voda a potraviny a zmenili se spatne navyky obyvatel

Dospělí buď prodělali vakcinaci dávno, už jako děti,

nebo jako děti přežily příslušnou chorobu a jsou tudíž imunizováni v důsledku onemocnění (můj případ pro příušnice, spalničky, zarděnky a určitě i leccos jiného). a ti, kteří nejsou - jsou zkrátka nebezpečím a měli by být z blízkosti takto malých dětí odstraněni.

Hygiena může chránit před nákazou chorobami, které se přenášejí jídlem, vodou, špinavýma rukama,... ale ne u nákaz přenášených vzduchem.

Ke špatnám návykům patří odmítání vakcinace.

Re: Dospělí buď prodělali vakcinaci dávno, už jako děti,

a co takhle mutace viru?, Na vir co jsem byl ockovan a jsem odolny uz nic neplati, takze cela teorie o udajne uspesnem ockovani je jen fama pro ovce

Re: Dospělí buď prodělali vakcinaci dávno, už jako děti,

Ano - to platí třeba u chřipky. Chřipkový virus mutuje rychle. Proto takly mlžeme dostat chřipku každoročně - jste přirozeně imunizován, ale na loňský kmen.

Výrobci vakcin to samozřejmě vědí a nijak se netají tím, že vakcína proti chřipce vám nevydrží d=le než na rok.

A tím chcete říct co?

Že všechny viry a bakterie talto snadno mutují a vyhýbají se imunitě? Nemutují. Proti některým vám imunizace vystačí na celý život.

Re: Ombudswoman jako obvykle prosazuje práva

Čemu nerozumíte na slově "pravděpodobnost"?

Nebo nerozumíte číslům a procentům?