Diskuse k článku

Soud objevil ztracený Machův spis. Ale pozměněný.

Na Obvodním soudu pro Prahu 2 se zhruba před rokem ztratily dokumenty vyžádané švýcarskými detektivy v rámci vyšetřování bankovních kont podnikatele Petra Macha. Zdá se, že zmizely proto, aby se vyšetřování zadrhlo, a tím se zabránilo odkrytí, kdo na Machových švýcarských účtech manipuloval s penězi.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
J. Tínek 26.9.2014 15:40

Jestli dobře čtu

tak ve spisech, které byly v držení naší justice, někdo pozměnil údaje. To se může kdokoliv hrabat v soudních spisech? Soudci se perou o stále vyšší mzdy, tak ať konkrétní nese za to odpovědnost. Počítám, že p. Mach bude chtít odškodnění, takže ne daňový poplatník, takže ať to zaplatí konkrétní soudce.

S. Cerman 26.9.2014 19:29

A jak chcete dokázat, že za to soudce může?

Ty listina změnil velmi šikovný agent, který po sobě nenechal sebemenší stopy. Vy pane Tínku dokážete vytrhnout chlup z dlaně , nebo nalézt jehlu v kupce sena????

Holcman 1.10.2014 21:04

Re: A jak chcete dokázat, že za to soudce může?

Agent sem, agent tam, v justici a na soudech je evidentne bordeeel a plati to zase obcan. Svajnerajn najdeme i jinde, to je fakt, da se rict, ze skoro vsude. Augiasovy chlivy v ceskem Absurdistanu. Pohroma.

S. Cerman 2.10.2014 5:49

Pane Holcmane Švajnerajn to je přeci

náš národní stav už několik set let. A když se dnes už nechodí na handl jako kdysi u nás v Sudetech tak se stav nezlepší ani v budoucnu!!!!! Cikáni se sami také nepřevychovají!!!!