Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Jak diskutovat?

Příspěvky vyjadřují názory čtenářů. Redakce nemůže ovlivnit jejich obsah. Vyhrazuje si však právo je odstraňovat. Jejich délka může být maximálně 2000 znaků, delší budou zkráceny. Nepřijatelné jsou zejména urážky, vulgarismy, rasismus a neplacená reklama.


  • Příspěvků: 11
  • Poslední: 21.6.2015 10:00
  • Řadit dle: vláken
  • času vložení
Závidím autorovi jeho optimismus

, že se nejedná o první vlnu islámských bojovníků. Už jen ten největší prosťáček sluníčkář věří, že si imigranti na "jízdenky" do Evropy našetří. Islámský stát (a nejen on) má značné příjmy z loupeží a prodeje ropy a plynu. Zaplatit "jízdné" svým bojovníkům jsou pro ně velmi dobře investované peníze a pro nás zkáza.

vše má svůj čas

Nejdříve bude využívání sociálního státu a množení.

Až dosáhnou přečíslení , tak bude splnění politického programu hračkou.

Paradoxně by Evropské kultuře a  národům pomohl  rychlý ekonomický kolaps.

Vetřelci by se  nemohli přemnožit.

Hnusný článek

Je hanba, že Česká pozice publikuje takovéto hnusné články. Už jen chybí požadavek na nějaké to "konečné řešení" - což takhle třeba všechny uprchlíky postřílet, nebo pro ně postavit plynové komory?

Re: Hnusný článek

Kdyby hloupost kvetla, jste pestrobarevný jak kašpar z pohádky.

Re: Hnusný článek

Co je hnusného na snaze zachovat vlastní národ, kulturu, prosperitu a státnost ?

Hnusný je ten, komu na  nich nezáleží.

Re: Hnusný článek

Hnusné je odpírat pomoc lidem, kteří se snaží zachránit svůj život, nebo pomoci k lepším perspektivám svým dětem.

Hnusné je nechat "ve štychu" Itálii a Řecko, kam se ti lidé valí.

Co kdyby se stejně chovaly západní země k těm našim statisícům uprchlíků v let 1948-1989?

Jen tak mimochodem, stejný názor jko já má třeba papež (asi ho také odbudete jako "hnusného toho, kterému nezáleží na národu, kultuře, prosperitě a státnosti...).

Jenom mi řekněte, proč je Itálie, když je na moři

zachrání, vozí do Itálie a ne zpět do Afriky? Vždyť by to bylo jen logické? A jestli je mezi nimi pár, co by si azyl zasloužili, to by už nebyl problém. Problémem jsou ti vykrmení černoši, kteří se ohánějí "lidskými právy" (včera byl jeden takový vidět v ČT) a chtějí se jen přiživit na tom, co vybudovaly generace našich předků a konec konců i my, každodenní prací.

Re: Hnusný článek

Vy opravdu neumíte číst ! Snad je čas, aby jste vyrazil do světa starat se osobně o tyto lidi a nabídl jim vše co tak moc potřebují a rádi se podělí o vaše štěstí ve vašem domově !

Hezká slova

Ale důležitější budou činy, občanů této země . Pokud selžou politici, jak se má bránit mlčící většina? Demonstrace nepomůžou. A co dát najevo odpor proti Mnichovanství razantnějším způsobem? Která politická strana(odbory) uchopí tuto příležitost?

Perfektní mladí vojáci!

Ať žije hloupý Evropan a vítá je bohatými sociálními dávkami. Jen aby se snesli s cikánským obyvatelstvem ve Francii a romským u nás.

Radím, ty uprchlíky, co vnutí nám, ubytovat

ve volných bytech v Litvínově, na sídlišti Janov, případně v podobných lokalitách. Emocionálně jsou obě etnika podobná, tak by si jistě rozuměla.