Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Jak diskutovat?

Příspěvky vyjadřují názory čtenářů. Redakce nemůže ovlivnit jejich obsah. Vyhrazuje si však právo je odstraňovat. Jejich délka může být maximálně 2000 znaků, delší budou zkráceny. Nepřijatelné jsou zejména urážky, vulgarismy, rasismus a neplacená reklama.


  • Příspěvků: 8
  • Poslední: 30.5.2014 8:17
  • Řadit dle: vláken
  • času vložení
Jsem opravdu , ale opravdu zvědav

co se teď děje v ČT kvůli včerejší Jílkové. Asi se jim zasekl videozáznam. Nechci být škodolibý.

Měl by jste vědět,pane Houdo,

že každá demokracie je spektrum názorů od extrémní levice,po extrémní pravici.Nehledal bych proto problém v existenci extrémismu.Spíš v tom,kolik lidí v daném okamžiku extrémistům naslouchá.Posluchači extrémistů se vždy rekrutují z nespokojené části obyvatel.Čím více nespokojených,tím více možných extrémistů.A rozhodně bych to nepaušalizoval.Ne každý,který z racionálních důvodů přijde o práci,nebo se mu sníží životní úroveň musí nutně začít vyrábět bomby.Stále si myslím,že většina lidí je schopná racionálního uvažování.Pokud nebude příčinou jejich strádání nenažranost mocných,asi bomby nikdo vyrábět nebude.Pokud ale mocní budou hrabat víc a víc,budou při tom ohýbat právo,korumpovat politiky a dávat světu na odiv svou moc a majetek,už bych si tak jistý nebyl.Nepranýřujte extrémisty.Hledejte příčiny,které tyto proudy živí a směle se pusťte do nich.Jestli se ovšem nebojíte.

Z toho co pan Houda produkuje

usuzuji, že je novinář pouze pro peníze, nikoli srdcem. Bohužel novinářů srdcem je v naší republice stále méně. Vůbec si na žádného nevzpomínám. Z České pozice tak pan Schneider, ale i ten nesmí překročit hranice. Takže je to stejné jako za komoušů. Každý novinář musí mít autocenzuru a říkat si : je lepší do něčeho nešťourat a mít možnost psát a nebo si jednou zavtat a odstaví mě?

Re: Z toho co pan Houda produkuje

To se nám ta demokracie pěkně vyvrbila,co?Nevím jak vy,ale měl jsem o ní kdysi jiné představy.Asi jsem naivní.Když jsem se za socíku díval na komunistické filmy a seriály,které popisovaly prvorepublikové intriky a korupci,vždycky jsem si říkal,že šlo o jejich propagandu.Tváří v tvář prožitému čtvrt století po sametu musím konstatovat,že je bolševíci tenkrát ještě šetřili.Česká současnost v mnohém překonává představivost komunistických filmařů.Zejména naše justice předvádí výkony,nad kterými zůstává i rozum stát.

Bohužel musím na zaklade vlastních

zkušeností konstatovat , že máte pravdu!

Před chvílí jsem poslouchal Jílkovou,

teď čtu Houdu a výsledek je stejný. Této společnosti není pomoci. Nemocný člověk umírá v okamžiku , kdy ztratí vůli k životu. Naše společnost je nemocná těžkou nemocí zvanou "ztráta zdravého rozumu". Naše společnost už nemá vůli vrátit se ke zdravému rozumu. Dobře znám tento pocit z vlastní zkušenosti řídícího procesu. Jestliže problémy začnou člověku přetékat přes holínky a člověk ze začne bát cokoli udělat, protože má strach, že to bude špatně je s ním konec.

Tato společnost neumí zvládat děti, řidiče , společnost není schopna ochránit poctivě pracující většinu před parazitující menšinou. Všechno to jsou podle prof,. Bárty znaky kolabující společnosti.

Ten pořad Máte slovo ze včera byl tak hrozný

že ho ČT ani nenechá přehrát na internetu a má tam stále předešlý!!!!!!!!

Re: Před chvílí jsem poslouchal Jílkovou,

Myslím,že vývoj a zánik každé lidské společnosti je asi normální.Spíš mne znepokojuje neustále se zrychlující tempo,jaké nabírá ta naše.Nefunkčnost st. správy a korupce v minulosti provázely konec každého společenství.Ať už to bylo Kartágo,Řím,nebo Čínu.