Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
Z. Zavadil 18.11.2020 8:40

To nikdo neřešil už dřív ?

Mít stavbu na cizím pozemku je přeci holé šílenství !!!!

Také se mi zdá, že tvorba ČT Ostrava a Brno klesá na hodnotu blízkou nule.

Neměly by ty regionální televize přebrat alespoň to, co se Praze vyloženě dlouhodobě nedaří ? Třeba pořady pro děti.

To co ČT servíruje dětem je ještě horší, než její politická demagogie.

;-(;-(;-(

J. Šilhan 19.11.2020 22:53

Řešil, předchozí majitel pozemku byl kdesi v zahraničí a se současným vedením ostravské redakce nekomunikoval. Kdybyste šil hlouběji do minulosti, tak to skutečně nikdo neřešil - stavba byla na cizím pozemku od 60. let.

Matochovská klika v radě ČT nejprve odvolala dozorčí radu kvůli návrhu na koupi pozemku a pak nákup tohoto pozemku podpořila. Lháři Matochovi a jeho partě tedy nejde o nákup pozemku, ale o postupnou likvidaci nepohodlných.

J. Šilhan 17.11.2020 22:44

Pane Matocha, ve svém minulém článku jste tvrdil ".... radní jednohlasně zastavili plány managementu navýšit rozpočet na příští rok ...". Toto jste si jednoduše vymyslel jako nebo jste schopen svá slova doložit odkazem do zápisů z jednání ze zasedání rady ČT?

Pořád ještě se snažím věřit, že nejste prachsprostý lhář, ale je to čím dál těžší.

Č. Červenka 17.11.2020 14:32

napsal jste to hezky a srozumitelně jenže naši CHvilkoví "demokraté" to raději ani nebudou číst. Co kdyby je to nutilo popřemýšlet. A jen tak mimochodem: podle mne je to celé bouda od Dvořáka, kdyby to schválili tak by jim v tom potom vymáchal ůsta!!

J. Jib 17.11.2020 11:50

Šlendrián vedení ČT a nebo nastražená past?

Tak si říkám, zda je tato kauza jen ukázkou šlendriánu, který ve vedení ČT panuje a nebo se "jen" vedení ČT rozhodlo využít dané situace k nastražení pasti na členy rady ČT, kteří jsou vůči vedení ČT kritičtí?

Ať se totiž rozhodnou tak či tak, budou radní pod tlakem. Buďto pod tlakem OČTŘ a nebo Bakalomédií...

Mimochodem, pokud se nepletu, tak Občanský zákoník ukládá povinnost majiteli pozemku umožnit přístup a užívání k nemovitosti jeho majiteli na něm stojící.

Jinými slovy tvrzení vedení ČT o tom, že by v případě odmítnutí předražené koupě pozemků nemohlo Ostravské studio fungovat, se mi jeví jako účelové.

F. Doušek 17.11.2020 16:05

Nájem za pozemek je 360 tisíc ročně.

Ptám se - za jak dlouho se při koupi pozemků cena vyrovná a začne se šetřit?