Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Jak diskutovat?

Příspěvky vyjadřují názory čtenářů. Redakce nemůže ovlivnit jejich obsah. Vyhrazuje si však právo je odstraňovat. Jejich délka může být maximálně 2000 znaků, delší budou zkráceny. Nepřijatelné jsou zejména urážky, vulgarismy, rasismus a neplacená reklama.


  • Příspěvků: 2
  • Poslední: 20.6.2015 7:22
  • Řadit dle: vláken
  • času vložení
Interview s gaunerem

Je jednoou z nejhorších vlastností špatné a zkorumpovanmé české žurnalistiky, že zveřejňuje "interview" s nejhoršími ekonomickými gaunery a tím pomáhá boji těchto gaunerů proti spravedlnosti, usnadňuje jim vyvléci se z opodstatněných obvinění a pokračovat v okrádání českého národního majetku. Kdy konečně nastane tvrdý postup proti gaunerům typu Bakaly, Kelnera a mnohým dalším českým miliardářům a jejich advokátům?

zajímavý rozhovor

Jo za Klause to byli holt jiný časy. To se to podnikalo, chápu, že Mr.Michal musí teskně vzpomínat. S jeho charakterovou výbavou by zřejmě z 90tek vyšel s velmi dobrým portfoliem. A ta otázka na přitvrzení režimu to je hřebíček na hlavičku, pražská kavárna mě už jen dokázala pobavit. Doufám, že se někdy podaří podobná klíšťata z businessu veřejného sektoru vytočit a bude nám všem lépe, ale jak to udělat sami si rybník nevypustí. Ale napadlo mé že by Mr.Michal mohl založit politickou stranu, to by bylo fér, jako tvář by mohl nastrčit třeba Radovana K.