Diskuse k článku

SCHNEIDER: Snad se Netanjahu alespoň zastydí

V mimořádném televizním projevu prohlásil současný izraelský premiér Benjamin Netanjahu, že Írán po podepsání jaderné dohody v roce 2015 lhal, jelikož pokračoval v rozšiřování svých schopností v oblasti jaderných zbraní. Jan Schneider je k Netanjahuovým argumentům ve svém komentáři značně skeptický.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
J. Křivan 7.5.2018 14:42

No uvidíme,

třeba to Netajnjahu při své první navštěvě u nového ruského prezidenta pochopí. Vlastně to bude první zahraniční návštěva v Moskvě po inauguraci.. Nelení

J. Fohl 6.5.2018 11:29

Žádné překvapení

Pan Schneider opět nezklamal, k tomu, jako obvykle proruskému, antizápadnímu a probabišovskému postoji připojil teď ještě ten antiizraelský. Tento jeho komplexní odér mu už asi nikdo neodpáře! Mimochodem by mne zajímalo, v jakém žoldu tu pan Schneider vystupuje, když touto nálepkou označuje některé Izraelce. Konečně by pan Schneider mohl tyto své názory na Izrael také konzultovat s prezidentem Zemanem, mohlo by to být pro něj, v jeho situačně nadmíru elastických postojích, jistě velmi přínosné!

J. Schneider 6.5.2018 12:19

Nemáte to asi v životě jednoduché,

ale uzamknout rozum na sedm západů, to se vám daří. Nazvat shodné postoje izraelských zpravodajců a vojáků izraelskými, to je výkon skutečně kádrovácky exhibicionistický ....

J. Schneider 6.5.2018 15:23

Re: Nemáte to asi v životě jednoduché,

--- pardon, správně mělo být --- "Nazvat shodné postoje izraelských zpravodajců a vojáků proti-izraelskými, to vyžaduje velké intelektuální sebeodříkání..."

J. Fohl 7.5.2018 15:27

Re: Nemáte to asi v životě jednoduché,

Pan Schneider samozřejmě zcela ignoruje, že vrcholní představitelé Iránu několikrát a to veřejně, vyhrožovali státu Izrael jeho vymazáním z karty světa a v posledních létech se stále více roztahují v Sýrii. A že se pan Schneider stavi na stranu několika izraelských expertů z časů minulých, kteří dnes samozřejmě už nemaji přístup k aktuálním informacím, nepřekvapuje. A ti odborníci, kteří jsou loyální k vlastnímu státu jsou panem Schneiderem dehonestováni jako ti, co jsou”v žoldu”! Tak to totiž funguje v civilizovaném světě, pane Schneider! A Vaše předstíraná obava o osud Izraele, kterému prý v případě ostrého konfliktu s Iránem nikdo nepomůže, je naprosto zavádějící. Pan Schneider jako bezpečnostní analytik, za kterého se jistě považuje, musí vědět, že Izrael má zničující jadernou odvetnou kapacitu ( a to asi z velké části v ponorkách pod vodou) a že se v extremním případě zcela jistě nebude spoléhat na pomoc a to odkudkoliv, protože má své zkušenosti s “pomocí” jiných z minulosti.

J. Fohl 7.5.2018 15:37

Re: Nemáte to asi v životě jednoduché,

A abych nezapoměl, Vaše nemístné, konsekventní označování izraelského premiéra jako Bibi, svědčí dostatečně o Vašem “vyváženém “ postoji!

M. Kozák 6.5.2018 20:31

Re: Žádné překvapení opět Fohlův blabol

Ve stylu komančských kadrorováků. Žádný konkrétní argument, který by vyvrácel to co článek nabízí k diskuzi, typická klišé , která zněla z médií minulého režimu. Jak vidno z řítí bývalý režim úspěšně našel pokračovatele v omezenosti, neschopných racio diskuse!

J. Fohl 7.5.2018 17:37

Re: Žádné překvapení opět Fohlův blabol

Děkuji za Váš přínosný příspěvek, doporučil bych Vám ale kurz češtiny a českého pravopisu!