Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Jak diskutovat?

Příspěvky vyjadřují názory čtenářů. Redakce nemůže ovlivnit jejich obsah. Vyhrazuje si však právo je odstraňovat. Jejich délka může být maximálně 2000 znaků, delší budou zkráceny. Nepřijatelné jsou zejména urážky, vulgarismy, rasismus a neplacená reklama.


  • Příspěvků: 8
  • Poslední: 7.5.2018 17:37
  • Řadit dle: vláken
  • času vložení
No uvidíme,

třeba to Netajnjahu při své první navštěvě u nového ruského prezidenta pochopí. Vlastně to bude první zahraniční návštěva v Moskvě po inauguraci.. Nelení

Žádné překvapení

Pan Schneider opět nezklamal, k tomu, jako obvykle proruskému, antizápadnímu a probabišovskému postoji připojil teď ještě ten antiizraelský. Tento jeho komplexní odér mu už asi nikdo neodpáře! Mimochodem by mne zajímalo, v jakém žoldu tu pan Schneider vystupuje, když touto nálepkou označuje některé Izraelce. Konečně by pan Schneider mohl tyto své názory na Izrael také konzultovat s prezidentem Zemanem, mohlo by to být pro něj, v jeho situačně nadmíru elastických postojích, jistě velmi přínosné!

Nemáte to asi v životě jednoduché,

ale uzamknout rozum na sedm západů, to se vám daří. Nazvat shodné postoje izraelských zpravodajců a vojáků izraelskými, to je výkon skutečně kádrovácky exhibicionistický ....

Re: Nemáte to asi v životě jednoduché,

--- pardon, správně mělo být --- "Nazvat shodné postoje izraelských zpravodajců a vojáků proti-izraelskými, to vyžaduje velké intelektuální sebeodříkání..."

Re: Nemáte to asi v životě jednoduché,

Pan Schneider samozřejmě zcela ignoruje, že vrcholní představitelé Iránu několikrát a to veřejně, vyhrožovali státu Izrael jeho vymazáním z karty světa a v posledních létech se stále více roztahují v Sýrii. A že se pan Schneider stavi na stranu několika izraelských expertů z časů minulých, kteří dnes samozřejmě už nemaji přístup k aktuálním informacím, nepřekvapuje. A ti odborníci, kteří jsou loyální k vlastnímu státu jsou panem Schneiderem dehonestováni jako ti, co jsou”v žoldu”! Tak to totiž funguje v civilizovaném světě, pane Schneider! A Vaše předstíraná obava o osud Izraele, kterému prý v případě ostrého konfliktu s Iránem nikdo nepomůže, je naprosto zavádějící. Pan Schneider jako bezpečnostní analytik, za kterého se jistě považuje, musí vědět, že Izrael má zničující jadernou odvetnou kapacitu ( a to asi z velké části v ponorkách pod vodou) a že se v extremním případě zcela jistě nebude spoléhat na pomoc a to odkudkoliv, protože má své zkušenosti s “pomocí” jiných z minulosti.

Re: Nemáte to asi v životě jednoduché,

A abych nezapoměl, Vaše nemístné, konsekventní označování izraelského premiéra jako Bibi, svědčí dostatečně o Vašem “vyváženém “ postoji!

Re: Žádné překvapení opět Fohlův blabol

Ve stylu komančských kadrorováků. Žádný konkrétní argument, který by vyvrácel to co článek nabízí k diskuzi, typická klišé , která zněla z médií minulého režimu. Jak vidno z řítí bývalý režim úspěšně našel pokračovatele v omezenosti, neschopných racio diskuse!

Re: Žádné překvapení opět Fohlův blabol

Děkuji za Váš přínosný příspěvek, doporučil bych Vám ale kurz češtiny a českého pravopisu!