Diskuse k článku

Rusko není přítel

Českým územím se vracel americký konvoj z vojenského cvičení v Pobaltí a Polsku. U části Čechů přesun vzbuzoval negativní emoce, u jiné spokojenost. Toto rozštěpení vyvolává potřebu ujasnit si povahu naší zahraničněpolitické orientace. Historik Ivan Šedivý dává jasnou odpověď: konvoj ukáže, kdo je a kdo není přítelem Česka.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Výpis zvoleného vlákna.
Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
Foto

Tatana

Pane Podešvo, již jsem chtěla z diskuse

vystoupit, jenže jsem viděla reportáž německé TV z Basry a okolí.

Případy leukémie v dětské nemocnici stouply ve srovnání před a po válce z 15 na cca 250 případů, kromě roho se rodí spousta zrůdiček, světová zdravotnická organizace odmítá spolupráci s lékaři a vydává statistiky bez jakýchkoli podkladů, vládní úředníci odmítají konfrontaci na zasažených místech. "Špinavá" munice promořila celé oblasti. Kromě toho se rozpadla infrastruktura, nefungují dříve funkční čističky, takže vody v řekách, odkud se bere pitná voda, jsou zamořené. Lidé umírají na tyfus, choletu atd.

To vše se může opakovat na Ukraině.

Iráčané obviňují z použití radioaktivní munice Anglii a USA.

Každý, kdo souhlasí s vojenským nasazením na Ukraině, připravuje genocidu Ukrainců, a je jedno, jestli střílí americkou municí Ukrainci nebo někdo jiný.

0/0
5.4.2015 21:51

paní Taťáno, ale Ukrajinu napadlo Rusko, ne USA ani GB

0/0
6.4.2015 7:10

J. Poděbradský

Re: Pane Podešvo, již jsem chtěla z diskuse

Vazena pani , jakakoliv debata s Podesvou je jen ztrata casu. On ma tu svou kebuli tak hluboko v riti minulosti , ze mu kombinace nenavisti a magikostky misto mozku, naprosto neumoznuji racionalni uvazovani. Jeho iracionalita je naprosto mimo realitu . A aby nemusel prijmout bnolestive prozreni, brani se primitivni demagogii a lzi , kterym nakonec sam uveril. Tento skoro nacinek, neschce pripustit, ze skutecnost byla zcela jina nez sam sobe veri. Vse zacalo US pucem na majdanu s postrilenim vice nez stovky lidi a neustavni svrzeni prezidenta  . Nasledovalo pobiti vracejicich se clenu Berkutu u Krymu. Ani upaleni v Odese , mluvi se o vice nez 200 lidi, neveri. O masakru v Mariupolu ani nemluve. 116 obeti. Na zaklade techto udalosti si etnicti  rusove  vyhlasili vlastni referendum a odmitli fasistickou vladu v Kyjeve, nasledovala trestni akce banderovcu a praveho sektoru. To byl zacatek obcanske valky na Ukrajine. Soucasti techto zverstev bylo rozhodnuti lidoveho referenda Autonomni Krym

0/0
6.4.2015 9:12

J. Křivan

no tak jsme si naskočili

Jediným hmatatelný výsledkem naší diskuze s panem Podešvou je, že se tenhle neuctivý podprahový titulek článku stále drží v popředí a o to nejspíš i jde. Černobílé provokující příspěvky pana Podešvy přesně odpovídají chování internetového trolla. Jeho jednoduchý a stále se opakující repertoár, který nikdy nezabloudí jinam než na diskuzi o Rusku tak plně odpovídá definici trolla ve wikipedii:

Troll je v internetovém slangu anonymní účastník online diskusních fór, chatů či blogů, který zasílá záměrně provokativní, urážlivé nebo irelevantní (off-topic) příspěvky k citlivým tématům, jejichž hlavním smyslem je vyprovokovat ostatní uživatele k emotivní odezvě nebo jinak narušit normální, věcnou diskusi.

0/0
6.4.2015 11:14

nu, pane Křivane, titulek článku je "Rusko není přítel" :-)

Tak se nedivte, že píšu své názory na toto téma. V diskuzi k článku "O nesmrtelnosti chrousta" budu psát na toto téma. Nemějte mi za zlé, pane Křivane, že si dovolím prezentovat své názory, které se vám tolik nelíbí. S tím trollingem mi ale křivdíte. Já jen prezentuji své názory. Nemám za to ani korunu.

0/0
6.4.2015 11:37

P.S. rublíky z Kremlu dostávají jiní

0/0
6.4.2015 11:52